آموزشگاه زبان گات اخبار خرید کتاب ثبت نام آنلاین انتقادات و پیشنهادات استخدام تعیین سطح آنلاین درخواست نمایندگی کاربران

آموزشگاه زبان ترکی

بهترین آموزشگاه زبان ترکی 

اگر به دنبال یادگیری زبان ترکی در آموزشگاه زبان ترکی هستید ؛ ما می توانیم به شما آموزشگاه زبان ترکی را معرفی کنیم که با بکار گیری متد های جدید آموزشی و همچنین بکار گیری منابع آموزشی مناسب و حضور اساتید معتبر از دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ترکی در ایران شناخته شده است. آموزشگاه زبان ترکی گات در سال 1388 تاسیس گردیده و تاکنون به دلیل رعایت قوانین آموزشی و همچنین رعایت استاندارد های آموزشی روز دنیا موفق شده تا بیش از 10 هزار زبان آموز موفق در خود بپروراند.

آموزشگاه زبان ترکی

زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی ( Türkçe یا Türkiye Türkçesi) یکی از زبان‌های شاخه جنوب غربی یا گروه اوغوز، زبان‌های ترکی است که ۸۳٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر در سراسر جهان به عنوان زبان نخست یا دوم با آن سخن می‌گویند. این زبان رایج‌ترین زبان از شاخه زبان‌ های ترکی می‌باشد. جغرافیای آن شامل ترکیه و قبرس شمالی و قسمت‌های از ایران، عراق، یونان، بلغارستان، جمهوری مقدونیه، کوزوو، آلبانی و دیگر قسمت‌های شرقی اروپا را شامل می‌شود. سالانه جمعیت بسیاری نیز از ترکیه به غرب اروپا و به ویژه آلمان مهاجرت می‌کنند که موجب تکلم ترکی در آن مناطق می‌گردد

هدف از یادگیری زبان ترکی چیست؟

همانطور که در بخش قبل گفته شده است ، امروزه دلایل بسیاری موجاب می کند که بسیاری از مردم زبان ترکی را یاد بگیرند. برخی از این دلایل عبارتند از : مهاجرت به کشور ترک زبان برای ادامه ی تحصیل ، مشغول بکار بودن و ارتقای سمت در شرکت های ترک زبان ، مکالمه با دوستان ترک زبان ، علاقه ی شخصی به صحبت کردن به زبان ترکی و آمادگی در آزمون تومر و.. برخی از دلایل یادگیری زبان ترکی هستند.

آزمون تومر چیست ؟

تمام کسانی که قصد تحصیل یا اشتغال در ترکیه را دارند نیاز به شرکت در آزمون تومر دارند. این را اکثر کسانی که  این زبان را آموخته اند میدانند چرا که بیشتر افرادی که زبان خاصی را یاد می گیرند یا به صورت اختیاری دوست دارند که مدرک بین المللی آن زبان را بگیرند. این آزمون همچون آزمون“TOEFL” که توسط ”ETS” برگزار میشود. آزمون TOMER نیز توسط UTS که مخفف  “Uzaktan Türkce Sinavi” برگزار می شود و معتبرترین مرجع این آزمون نیز مستقیما دانشگاه آنکارا  میباشد و تمامی امور مربوط به برگزاری آزمون ، ثبت نام،ارائه مدرک ونتایج توسط همین مرکز انجام می شود. این مرکز برای همین امر به کشورهای مختلف جهان و در شهرهای مختلف دنیا نمایندگی داده است تا این آزمون و امور مربوط به آن در همه جا قابل دسترسی و اجرا باشد. البته متقاضیان باید در نظر داشته باشند تا در یک آموزشگاه زبان ترکی معتبر ثبت نام کنند. دپارتمان آموزش زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان گات برای داوطلبینی مناسب است که قصد شرکت در آزمون TOMER را دارند و یا علاقمند به یادگیری مکالمه زبان ترکی استانبولی می باشند.

آموزشگاه زبان ترکی

آموزشگاه زبان ترکی

منابع آموزشی زبان ترکی

متد آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان گات سری کتاب های HITIT می باشد که این کتابها مورد تایید سفارت ترکیه و بهترین منبع برای آزمون تومر می باشد. کتاب HITIT ویژه آموزش زبان ترکی استانبولی به غیرفارسی زبانان در دنیا می باشد که بر روی هر چهار مهارت مکالمه،خواندن،نوشتن و شنیداری این زبان تاکید دارد.
آموزش زبان ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه ترکی استانبولی دانشجویان اولین هدف برای ارتقاء می باشد.

دوره های آموزشی زبان ترکی در گات

مجموعه ی گات به منظور ارائه ی خدمات آموزشی مناسب به زبان آموزان و مراجعین به مجموعه ، با در نظر گرفتن شرایط و محدودیت های زمانی زبان آموزان دوره های آموزشی  متنوع ای را برگزار می کند برخی از این دوره ها عبارتند از:

  • کلاس های ترمیک گروهی 
  • کلاس های فشرده و نیمه فشرده
  • کلاس های خصوصی
  • کلاس های آنلاین

مدارک تومر چند نوع است؟

مراکز تومر دانشگاه های آنکارا و قاضی آنکارا که تنها مراجع قانونی و مورد تایید وزارت علوم ترکیه در رابطه با صدور مدرک بین المللی دیپلم تومر می باشند٬ دو نوع مدرک اعطاء می نمایند.

الف) گواهینامه که اصطلاحاً “Sertifika” گفته می شود و دارای اعتبار موقتی است و در دو سطح مقدماتی و متوسطه انجام می گیرد. گواهینامه های دوره مقدماتی دارای اعتبار 6 ماهه بوده که داوطلب شرکت در این آزمون باید رتبه B2  را بگیرد و گواهینامه های دوره متوسطه 2 ساله که دارای رتبهB1 میباشد.

ب) دیپلم تومر که اصطلاحاً “Diploma ” گفته می شود٬ دارای اعتبار همیشگی است و دانشگاه های سطح ترکیه این مدرک را قبول دارند. این مدرک در سطح عالی انجام پذیرفته و می تواند علاوه از دانشگاه به عنوان مدرک در سطح فوق دیپلم زبان ترکی و همچنین مدرک اشتغال برای خدمت در تورها و مترجمی نیز بکار برود. این مدرک نیز با دو رتبه مورد توجه است. رتبه اول که با C1 مشخص می شود برای استفاده در دانشگاهها بوده و دانشجویان علاقمند به ورود به دانشگاههای ترکیه می بایستی چنین رتبه ای را در امتحان اخد نمایند که این رتبه با احراز ۶۵ و بالاتر از ۱۰۰ رتبه مورد توجه قرار گرفته و صادر می شود. اما رتبه دوم با مشخصه C2شناخته شده است که باز سطح عالی را نشان داده ولی این رتبه نشان دهنده نمره مابین ۶۰ تا ۶۵ از مجموع ۱۰۰ امتیاز است. این مدرک برای اشتغال در شرکتها٬ کارخانجات٬ ادارات دولتی ترکیه در صورت عقد قرارداد و دعوت به کار٬ برای گرفتن حق تابعیت و یا تحصیل در واحدهای غیر دانشگاهی به کار می رود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه و برگزاری کلاس های آموزشی زبان ترکی با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از روند آموزشی این مجموعه مطلع شوید. همچنین با تعیین سطح رایگان در مجموعه ی آموزشی گات می توانید نقاط ضعف و قوت خود را بسنجید و در طول دوره ی ثبت نام مشکلات حود را بر طرف نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط تیم IT آموزشگاه گات

ثبت نام