بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان

امروزه تعداد آموزشگاه هایی که در سطح شهر فعالیت می کنند بسیار بالا است.این امر باعث سخت شدن انتخاب و ثبت نام در آموزشگاه می باشد.امروزه برای یادگیری بهتر نیاز به ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان می باشید.بهترین بودن یعنی جامع و کامل بودن؛ اگر بخواهیم بهترین آموزشگاه زبان را معرفی کنیم باید آموزشگاه زبانی را معرفی کنیم که به تمام نیازهای زبان های خارج زبان آموزان پاسخی کامل و جامع دهد. اساتید،مدیریت مناسب،مشاورین حرفه ای ،محیط سالم و دوستان باعث بهترین شدن یک آموزشگاه زبان می شوند. در ادامه هریک از ویژگی هایی که باعث کیفیت بهترآموزشگاه شده اند را مختصرا توضیح می دهیم.

 

 

بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان

 

 

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان

  • اساتید تحصیل کرده و با سابقه
  • کادری حرفه ای و با تجربه ، مسئولیت پذیر
  • مشاورین با سابقه وپیگیر امورزبان آموزان
  • مدیریت مناسب
  • برگزاری کلاس با شرایط ویژه زبان آموزان
  • محیطی آرام وبدون تنش و اضطراب
  • برخورد مناسب با زبان آموزان

 

با توجه به ویژگی هایی که درباره ی بهترین آموزشگاه زبان نام برده شده ، به جرات می توان گفت آموزشگاه زبان گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران در حال فعالیت است.

 

 

درباره ی آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات در سال 1388 توسط چند جوان تحصیل کرده تاسیس شد.آموزشگاه زبان گات با مدیریت عالی و کادری دلسوز و مهربان تا کنون دارای 6 شعبه فعال در تهران می باشد.

 

 

دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات برگزارکننده کلاس های آموزشی 20زبان زنده ی دنیا در سطح شهرتهران و کلاس های غیر حضوری زبان آموزان خارج تهران همواره  در حال فعالیت است.

کلاس های آموزشی ، آموزشگاه زبان گات به صورت ترمیک ،آنلاین،خصوصی برگزار می گردد.

  • کلاس های ترمیک دو روز در هفته
  • کلاس خصوصی 90دقیقه (در مکان و زمان مورد درخواست زبان آموزان) برگزار می شود.
  • کلاس های آنلاین و غیر حضوری (کلاس های آموزشی آنلاین و غیر حضوری طبق قوانین ملاس های حضوری برگزار می شود و تنها وجه متمایز کلاس های حضوری با غیر حضوری در حضوری نبودن کلاس ها است.)

 

 

 

بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان

 

 

 

زبان های خارجه ای که درآموزشگاه گات تدریس می شوند.

آموزشگاه زبان گات با توجه به نیازهای زبان آموزان،در حال حاضر 20 زبان زنده ی دنیا را تدریس می کند.از جمله زبان هایی که می توان به آن ها اشاره کرد به شرح زیر است:

انگلیسی – فرانسه – ژاپنی – دانمارکی –آلمانی – ترکی استانبولی – استرالیا – پرتغالی – ارمنی- اکراینی – چینی –عربی – کره ای و…

زبان های نام برده طبق استاندارد های سفارت هر کشور برگزار می شود.

 

نحوه ی ثبت نام در آموزشگاه زبان گات

در ابتدای ثبت نام ، هدف شما از یادگیری زبان مورد نظر پرسیده می شود و طبق هدف شما مشاوره های لازم از سمت مشاورین آموزشگاه ارائه می گردد. اگر شما قبلا در موسسات دیگر زبان دوره های آموزشی را گذرانده باشید توسط سوپروایز زبان مورد نظر تعیین سطح می شوید. تعیین سطح و همچنین مشاوره در این موسسه بر خلاف سایر موسسات آموزشی رایگان می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *