بهترین آموزشگاه زبان

معرفی بهترین آموزشگاه زبان

مرکز زبان گات، بهترین آموزشگاه زبان با چندین سال سابقه فعالیت خود در زمینه آموزش زبان های خارجه  توانسته خود را به عنوان بهترین موسسه آموزش زبان در کل تهران معرفی نماید. ادعای بهترین آموزشگاه زبان بودن، بسیار سخت و پرمسئولیت است. اما ما این را ثابت کرده ایم! در آموزشگاه زبان گات شما به راحتی هر زبانی را که علاقه مندید را می آموزید . در آموزشگاه زبان گات، شما پس از پایان دوره در صورت رضایت از کلاس زبان می توانید ثبت نام خود را مجدد برای دوره های بالا تر تمدید کنید . این اثباتی است بر ادعای ما که آموزشگاه زبان گات، بهترین آموزشگاه زبان تهران است. یکی از مهمترین معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان استانداردها و شرایط نوین آموزشی می باشد که مرکز زبان گات به خوبی از پس این مهم برآمده است. مرکز زبان گات تنها آموزشگاهی است که قبل از ثبت نام مشاوره تخصصی رایگان برای زبان آموزان خود تدارک دیده است تا درطول دوره یادگیری راهنمای زبان آموزان عزیز باشند.

این مشاورین در تمامی دوره در کنار زبان آموزان خواهند بود و تمامی نقاط قوت و ضعف شان را بررسی نموده و راهکارهای بهتر را به آنها ارئه خواهند نمود اگر بخواهیم بهترین آموزشگاه زبان را به شما معرفی کنیم باید بگوییم که مرکز زبان گات در صدر جدول قرار دارد این یک ادعا نیست. توانمندی این موسسه در زمینه ی آموزش زبان های خارجه به زبان آموزان سطح پایه و مشاهده نتایج به عمل آمده این ادعا را ثابت نموده است. مرکز زبان گات مفتخر است که در کنار تدریس زبان های مختلف دنیا به برگزاری کلاسهای آنلاین و کلاس های تربیت مدرس به صورت پیشرفته بپردازد. که این امر مرکز زبان گات  را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در سطح شهر تهران نمایان می سازد. شاید شما هم با این موضوع مواجه شده اید که با هرکدام از مدرسین زبان انگلیسی در مورد ازمون ایلتس و نحوه امادگی سوالی پرسیده شود فرد خود را مدرس ایلتس معرفی نموده و ادعا میکند که توانایی تدریس ایلتس را دارا میباشد!!! ولی واقعیت این است که تعداد مدرسین ایلتس در هر شهر بسیار محدود بوده و آموزش آیلتس کاری تکنیکال می باشد و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیز دلیلی بر اینکه فرد میتواند مدرس ایلتس باشد نیست.

 

آیلتس در بهترین آموزشگاه زبان

مرکز زبان گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان یک مرکز تخصصی آیلتس صرف نظر از سطح دانش پایه زبان متقاضی ، در مدت زمان ۶ الی ۹ ماه فرد را به نمره ایلتس مطلوب میرساند. اما چگونه؟ از طریق تمرکز روی تکنیک های ایلتس و استفاده از مدرسانی که خود عموما امتحان گیرنده رسمی ایلتس میباشد. البته گات دوره های خود و رسیدن به نمره تعیین شده را نیز تضمین مینماید در نتیجه متقاضی بدون هیچ نگرانی میتواند در دوره های ایلتس مرکز زبان گات شرکت نموده و به نمره دلخواه خود برسد. مرکز زبان گات، با دارا بودن ۶ شعبه در سطح تهران، بعنوان بهترین آموزشگاه تخصصي برگزاري دوره هاي آزمون و زبان برگزارکننده دوره های آنلاین و حضوری فشرده، و کلاسهای فشرده آخر هفته، به صورت خصوصی و گروه ، از مبتدی تا پیشرفته، با جدیدترین متدهای آموزشی در منزل، محل کار و آموزشگاه آماده ارائه خدمات به شما زبان آموزان عزیز می باشد.

 

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان

در مرکز زبان گات حضور اساتید مجرب و به روز همواره از مهمترین دغدغه ها بوده، لذا این موسسه مفتخر است که تنها برگزار کننده کلاسهای (تربیت مدرس) با اعطای مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و در راستای انتخاب بهترین اساتید به انجام کلیه موارد زیر پایبند می باشد:

  • انجام آزمونهای سالانه و مصاحبه و ارزیابی همه جانبه در هنگام جذب اساتید
  • پرکردن فرمهای ارزشیابی در هر ترم توسط زبان آموزان
  • برگزاری آزمونهای رنکینگ تست و ارزیابی سطح علمی اساتید (دو بار در سال)
  • ارزیابی اساتید روش تدریس منظم استاد در طول ترم
  • برگزاری امتحان توسط سوپروایزر و یا حتی مدیر آموزشگاه به منظور ارزیابی نحوه تاثیر روش تدریس استاد

یکی بهترین آموزشگاه های زبان در حوزه ی تربیت مدرس با تجارب فراوان در این حوزه، فارغ التحصیلان زیادی را با موفقیت رشد داده و آنها را به عرصه زبان و زبان آموزی به نحو احسن هدایت کرده است. به طوری که مدرسین دوره دیده در مرکز زبان گات ، بعد از پایان دوره ها بنا بر تجربیاتی که در این موسسه داشته اند توانسته اند در آموزشگاه های مطرح کشور مشغول به تدریس و حتی منسوب به مدیریت آموزشگاه شوند.

 

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.