آموزش زبان مخصوص کودکان

اهمیت آموزش زبان مخصوص کودکان

با انتخاب دوره های آموزش زبان مخصوص کودکان، در آموزشگاه زبان گات، فرزند شما یکی از میلیون ها کودکی است که در یک خانواده چند زبانه رشد می کند. با کودکتان به زبانی که راحت تر می توانید احساستان را بیان کنید حرف بزنید و شعر بخوانید. هرچه تسلط بر زبان مادری بیشتر باشد یادگیری زبان دوم آسانتر خواهد شد هرچه کودکتان بیشتر یک زبان را بشنود و با آن حرف بزند مهارتش هم در آن زبان بیشتر خواهد شد. کودک شما در حین بازی با کودکان دیگر توانائی گفتاری خود و همچنین برقراری ارتباط متقابل با دیگران را تمرین کرده و رشد می دهد. بنابراین بسیار خوب است این امکان را برای کودکتان فراهم کنید که با کودکان هم سن و سال خودش با زبان های دیگری معاشرت کند.

 

 

 

 

 

آموزش زبان مخصوص کودکان

این مقاله به کوشش بخش IT آموزشگاه زبان گات جهت شناخت اهمیت آموزش زبان مخصوص کودکان، گردآوری شده است. نوزادان در دوران جنینی قادر به تشخیص صدای مادر خود هستند. محققان مشاهده کرده اند که نوزادان چهار روزه صدای زنی را که با زبان مادری آنها صحبت میکند به صدای زنی که با زبان دیگری صحبت میکند ترجیح میدهند. نوزاد از بدو تولد آوا سازی میکند. در ابتدا این آوا سازی ها شامل آوا های موجود در تمام زبانهای دنیا است، ولی به تدریج نوزاد فقط آوا هایی را که در زبان محیط اطراف او وجود دارد، در آوا سازی خود نگه میدارد آوا سازی نوزاد به تدریج شبیه گفتار میشود بدین معنا که حروف صدادار و بي صدا را براي ساختن زنجیره صداها تركيب می كند. اين زنجیره صداها به زبانی که در اطراف نوزاد صحبت میشود شباهت دارد. یک نوزاد ۱۰ ماهه با استفاده از اين زنجیره آوا ها “حرف میزند“

 

 

 

 

 

 

 

چگونگی آموزش زبان مخصوص کودکان

آموزشگاه زبان گات با استفاده تیم حرفه ای مشاورین اختصاصی کودک و مدرسین دوره دیده و با تجربه آموزش زبان مخصوص کودکان را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد. از آنجایی که در زندگی کودکتان (در ارتباط با دوستان، کودکستان و غیره) زبان فارسی زبان قالب خواهد بود، مهم است که شما شرایطی را برای کودک خود فراهم آورید که تا حد امکان در خانواده و بیرون از خانواده از زبان های دیگر برای ارتباط با بزرگسالان و همسالان خود استفاده کند، اگر کودکتان به فارسی جواب می دهد شما همچنان به زبان دیگر با او صحبت کنید و او را تشویق کنید که از زبان دیگری که زبان مشترکتان است و می خواهید به او یاد بدهید استفاده کند.

 

 

کتاب کودکان

family-and-friend

 

 

به فرزندتان نشان دهید که حتی اگر افراد دیگر به زبان دیگری صحبت نمی کنند، شما به این زبان، که زبان مشترکتان بین خود و کودک است افتخار می کنید. اگر شما و همسرتان هیچکدام به زبان دیگری صحبت نمی کنید، مهم است که هر دوی شما نسبت به یادگیری زبان  فرزندتان دیدی مثبت داشته باشید. زمانی ما بر زبانی تسلط داریم که بتوانیم در محیط آن که قرار می گیریم از عهده خود برآییم. آموزشگاه زبان گات برای یادگیری زبان دوم سوم و حتی چهارم فرزندانتان برنامه های ویژه ایی را در نظر گرفته است. دوره هایی که هم والدین  هم کودکان میتوانند در آنها شرکت کنند و مسلط به زبان های دیگر شوند که آموزشگاه زبان گات در کنار شما گامی کوچک برای پیشرفت فرزندان شما را از اهداف مهم خود قرار داده است.

 

 

 

 

دوره های آموزشی کودکان

  • برگزاری کلاس های فشرده و نیمه فشرده
  • برگزاری کلاس های خصوصی
  • برگزاری کلاس های آنلاین

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی این مجموعه و منابع و متد ها با یکی از شعب گات تماس بگیرید و از روند برگزاری کلاس ها مطلع شوید.

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *