آموزش زبان انگلیسی در تهران

آموزش زبان انگلیسی در تهران

امروزه یکی از زبان های رایج در سطح جهان زبان انگلیسی است .بیش از 60 کشورجهان از زبان انگلیسی استفاده می کنند.بسیاری از مردم جهان به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند. اما آموزش زبان انگلیسی در تهران وسایر شهر ها نیاز به  ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان تحت نظر بهترین اساتید دارد.

امروزه به دلیل زیادن شدن آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و در دیگر شهرها انتخاب آموزشگاه مناسب برای ثبت نام بسیار دشوار است و نیاز به تحقیق دارد ، تا در آینده دچار مشکل نشویم.

 

 

Teaching English in Tehran

Teaching English in Tehran

 

تاریخچه ی زبان انگلیسی

 

زبان انگلیسی کهن:

در سر زمین بریتانیا از صدها سال قبل تا حدود سال55 قبل ازمیلاد مسیح  اقوام کلت زندگی می‌کردند. این اقوام نیاکان ملل ایرلندی، اسکاتلندی و ولزی امروزی هستند. این اقوام گذشتگان ایرلندی ، اسکاتلندی و ولزی امروزی هستند.تقریبا حدود سال 55 میلادی بود که رمی ها به رهبری ژولیس سزار به این سرزمین حمله کردند و آنجا را تصرف  کردند.

رومی‌ها که تا حدود سال‌های چهارصد بعد از میلاد در بریتانیا حضور داشته و بر این سرزمین حکومت کردند، نتوانستند زبان لاتین را در بریتانیا رونق دهند. اگرچه بسیاری کلمات با ریشه لاتین از این دوره در زبان انگلیسی امروزی باقی‌مانده است. مثلا نام بسیاری از شهرهای بریتانیا  و حتی آمریکا عبارت caster یا chester است، مانند Manchester، ِDorchester وLancaster . این عبارت از ریشه لاتین castra به معنی محل سکونت است.نام دیگر زبان انگلیسی کهن آنگلو ساکسون است. از خانواده زبان‌های هندو- اروپایی بوده و هم‌ خانواده زبان‌های آلمانی، هلندی و اسکاندیناوی است.

 

زبان انگلیسی میانه :

رهبران آنگلاساکسون در سال 1066 به پایان راه خود رسیدند. ویلیام و جانشینان او 300 سال رهبری انگلستان را برعهده گرفتند و در این مدت زبان رسمی و حکومتی را به فرانسه تغییر داده بودند. این زبان که آنگلو-نورمن نامیده می‌شد نتوانست در بین مردم انگلستان راهی پیدا کند. اما به هرحال کلمات نسبتا زیادی از فرانسه به زبان انگلیسی راه پیدا کرد. نفوذ این کلمات به‌خصوص در حوزه‌های قوانین و حکمرانی پررنگ‌تر بود. کلماتی چون prison، castle، prince، court، army، soldierریشه فرانسوی دارند و در حوزه های هنر و علم نیز کلماتی چون romance، tragedy، surgery و anatomy به فرهنگ لغت انگلیسی اضافه گردید.

 

 زبان انگلیسی امروزه :

بعداز اختراع ماشین چاپ  دوره ی امروزی زبان آغاز شد. این اختراع سبب رشد ادبیات نوشتاری در انگلستان گردید. دشتور زبان ها و کتاب های فرهنگ لغت در سال 1700 میلادی به چاپ رسید این عمر باعث شدساختار زبان به تدریج به یک استاندارد برسد. هر ملیت و قومی که در مملکت انگلیسی زبان سکونت کردند، تعدادی از کلمات خود را وارد زبان انگلیسی کردند. کلمات rodeo از اسپانیا، kindergarten از آلمان،pizza از ایتالیا و jazz از قبیله ناشناخته‌ای از آفریقا به انگلیسی داخل شده‌اند.

 

مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی

مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی بستگی به میزان دانش زبان آموزان دارد. اما می توان بطور تقریبی درباره مدت زمان آموزش زبان انگلیسی می توان گفت که ثبت نام در دوره های خصوصی آیلتس 4ماه ،دوره ی خصوصی مکالمه 2ماه، دوره های فشرده 6ماه ، و دوره های ترمیک 3سال است.

 

 

 

 

آموزش زبان انگلیسی در تهران

 

 

 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی گات با بیش از یک ده سابقه در زمینه آموزش زبان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران می باشد.

اساتید آموزشگاه زبان انگلیسی گات ، اساتید کاملا حرفه ای و تحصیل کرده و با سابقه ی تدریس داخلی و خارجی هستند.آموزشگاه گات با در نظر گرفتن شرایط کامل زبان آموزان تصمیم به برگزاری کلاس های آنلاین و خصوصی نموده است . کلاس های آنلاین با شرایط کلاس های حضوری برگزار می گیرد و بدونه تغییر در سر فصل هانحوه برگزاری کلاس ها برگزار می شود. شما می توانید برای ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان تهران به یکی از شعب آموزشگاه زبان گات مراجعه نمایید.

ساکنین غیر تهرانی می توانند با تعیین سطح تلفنی در کلاس های آنلاین ثبت نام کنند و کلاس های آموزشی زبان انگلیسی گات استفاده نمایند.

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *