آموزشگاه زبان روسی در تهران

آموزشگاه زبان روسی در تهران

آموزش زبان روسی در ایران به عنوان زبان های نادر شناخت شده است و کمتر مراکزی وجود دارد که آموزش زبان روسی در آن صورت پذیرد. آموزشگاه زبان روسی در تهران ، آموزشگاه زبان گات است ، آموزشگاه زبان گات با بیش از یک ده سابقه ی آموزش زبان های نادر در تهران مشغول به کار است. آموزشگاه زبان روسی در تهران آماده ی ارائه ی آموزش به زبان آموزان سایر شهرها به صورت انلاین می باشد.

درباره ی زبان روسی 

بهتر ازبه طور مختصر درباره ی زبان روسی صحبت کنیم.زبان روسی با حدود ۳۰۰ میلیون گویشور، در میان زبان‌های گروه اسلاوی در مقام نخست از لحاظ کاربرد قرار دارد و به عنوان چهارمین زبان پرمخاطب دنیاست. زبان روسی زبان کشورهای جماهیر شوروی سابق  همانند اکراین ، قزاقستان ، ارمنستان ، اسلواکی ،ترکمنستان ، ازبکستان  می باشد. منتظر حضور شما در مجموعه های زبان گات هستیم.

Russian Language School in Tehran

Russian Language School in Tehran

چرا برای یادگیری زبان روسی به آموزشگاه گات برویم ؟

آموزش زبان روسی در آموزشگاه زبان روسی گات به وسیله اساتید nativeو یا تحصیل کرده دانشگاه های معتبر تهران و مترجمین زبان روسی انجام می شود و یادگیری آموزش زبان روسی را برای شما بسیار شیرین می کنند. آموزش زبان روسی در کلاس های 6 الی 12 نفره انجام می گیرد که باعث افزایش بازدهی کلاس ها و یادگیری سریع تر زبان می شود.

دوره های خصوصی وآنلاین

بسیاری از زبان آموزان به دلیل شاغل بودن نمی توانند در کلاس های آموزشی گروهی زبان روسی گات شرکت کنند به همین دلیل آموزشگاه زبان گات باتوجه به شرایط زبان آموزان اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی در ساعت و مکان زبان آموزان عزیز نمود.

آزمون بین المللی زبان روسی TORFEL

آزمون زبان روسی ، توسط وزارت علوم روسیه برگزار می شود. آزمون بین المللی زبان روسی TORFEL از سال ۲۰۰۹ دارای پنج سطح آموزشی است ، که به شرح ذیل است :
پایه ، اول ، دوم ، سوم ، چهارم. آزمون بین المللی زبان روسی از سال ۱۹۹۲ پایه ریزی شد است و بعد از سال ۱۹۹۸ برای ورود به دانشگاه های کشور روسیه این آزمون بین المللی زبان روسی به صورت اجباری شد. در آزمون بین المللی زبان روسی TOEFEL که در دو روز برگزار می شوند شامل موارد زیر می باشد:
در روز اول سه بخش واژگان ،گرامر ، خواندن و مهارت شنیداری مورد آزمون قرار می گیرند و در روز دوم مهارت های نوشتن و صحبت کردن مورد آزمون قرار می گیرند.

 

نحوه ثبت نام در آموزشگاه زبان روسی گات

روند ثبت نام آموزشگاه گات به این صورت است که شما با مشاورین آموزشگاه صحبت کرده و تمام شرایط به شما گزارش می شود در صورتی که شما دوره ای از زبان روسی را گذرانده باشید توسط سوپروایز زبان روسی تعیین سطح می شوید.

آموزشگاه زبان روسی گات در تهران در حال حاضر با 6 شعبه فعال در حال ارائه خدمات آموزشی تمامی زبان هامی باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *