آموزش زبان سوئدی

آموزش زبان سوئدی

بسیاری از مردم علاوه بریادگیری زبان انگلیسی به دنبال یادگیری زبان های خارجی دیگر کشورها از جمله آموزش زبان سوئدی ، آلمان ،دانمارک و.. هستند. در ابتدا باید هدف از آموزش زبان تشخصی داده شود که به چه علت تصمیم به یادگیری زبان کشورهای دیگر کرده اید ؟ دلایل افراد متفاوت است بسیاری به دلیل مهاجرت ،ادامه تحصیلی و یا علاقه شخصی به زبان اقدام به یادگیری آن زبان نموده اند.

آموزشگاه زبان گات مفتخر است که با بیش از یک ده سابقه آموزش در زمینه ی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران اقدام به برگزاری کلاس های گروهی ، خصوصی ،و آنلاین نموده است.

Learn Swedish

Learn Swedish

آموزش زبان سوئدی در تهران

آموزشگاه زبان گات با بکارگیری اساتید مجرب و حرفه ای و همچنین اساتیدخارجی یا بومی، اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان سوئدی در سطوح مختلف به صورت کلاس های گروهی و خصوصی نموده است. 

آموزشگاه زبان گات با استفاده از جدیدترین متد آموزشی که از مبتدی تا پیشرفته می باشد آموزش را پیش می برد.

 زبان سوئدی چیست؟

زبان سوئدی یک زبان North Germanic می باشد که با زبان دانمارکی و نروژی بسیار شبیه به هم هستندو کسانی که می توانند به  زبان سوئدی صحبت کنند به راحت می توانند منظور یکدیگر را  درک نمایند.

حروف الفبای زبان سوئدی:

زبان سوئدی دارای 29 حرف می باشد. تمام 26 حرف الفبای انگلیسی به علاوه سه حرف دیگر الفبای زبان سوئدی را تشکیل می دهد.

آزمون SFI زبان سوئدی

Swedish For Immigrants که حروف اختصاری آن SFIاست و به زبان سوئدی Svenskundervising For Invandrare خوانده می شود. یک آزمون و برنامه در سوئد است که برای مهاجرین در نظر گرفته می شود.آزمون SFI زبان سوئدی در در سطوح مختلف برگزار می شود و همانند بسیاری از آزمون های دیگر در اروپا براساس CEFR تقسیم بندی می شود. اگر شما بتوانید آزمون SFI زبان سوئدی را با موفقیت بگذرانید می توانید از امتیازات آن نیز استفاده کنید. آموزشگاه زبان گات با برگزاری دوره های آمادگی SFI شما را برای این آزمون آماده می کند.

گرامر زبان سوئدی

در زبان سوئدی مدرن افعال بر اساس شخص و تعداد صرف نمی شود و تقریبا در اکثر موارد غیر قابل تغییر هستند. ترتیب کلمات در جملات زبان سوئدی Subject + Verb + Object می باشد.
در دوره های آموزشگاه زبان سوئدی گات کسانی که برای تحصیل در سوئد و یا زندگی در سوئد نیاز به یادگیری زبان سوئدی دارند می توانند از کلاس های زبان سوئدی ما در تهران استفاده کنند و بالاترین سطح علمی زبان سوئدی دست یابند.
در صورت نیاز زبان آموزان به دوره های فشرده زبان سوئدی می توانند از آموزش خصوصی آموزشگاه زبان سوئدی گات در تهران استفاده کنند و هم چنین آموزش آنلاین آموزشگاه زبان سوئدی گات برای افرادی که در شهرستان ها هستند بسیار مفید است.

بهترین آموزشگاه زبان سوئدی

برای ثبت نام در دوره های آموزشی زبان سوئدی نیاز به ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان سوئدی هستید .امروزه به علت زیاد شدن مراکز آموزشی زبان یافتن آموزشگاه با رعایت استانداردهای زبان سوئد کم است.

آموزشگاه گات مفتخراست که به دلیل همکاری با اساتید مجرب و فوق حرفه ای هیچ مشکلی در زمینه آموزشی زبان سوئدی ندارد و به جرات می توان گفت آموزشگاه زبان گات جزء برترین آموزشگاه های تهران است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


2 پاسخ به “آموزش زبان سوئدی”

  1. فاطمه سیف اله طرقی گفت:

    تمایل به تحصیل سوئدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *