آیلتس را سریعتر یادبگیرید

برای هر آزمونی آمادگی لازم است اما زمان و کیفیت آمادگی مهمترین اصل ماجراست ، بعد از اینکه تشخص دادید به نمره بالا در این آزمون نیاز دارید اولین سوالی که ممکن است به ذهن شما خطور کند این است سریعترین روش آمادگی چیست ؟ یا منابع مناسب کدامند؟ با ما در این مقاله همراه ما باشید به همه سوالات شما پاسخ می دهیم…

سطح آمادگی

تعیین لول (LEVEL) یا همان سطح مرحله اول است باید بدانید که در چه سطحی از آمادگی هستین که خود را برای آزمون سریعتر آماده کنید . برنامه ریزی های خود را براساس جبران ضعف ها و نیازهای آمادگی انجام دهید در این مرحله باید خود را خوب محک بزنید و براساس آن اهداف کلی و واقعی برای خود ترسیم کنید. خود را روزانه محک بزنید و امتحانات مشابه از خود بگیرید .

 

می توانید از مدرسین مجرب این حوزه کمک بگیرید شما ممکن است در تشخیص صحیح سطح دچار مشکل بشوید و آنگونه که باید ضعف ها دیده نشود اما از دید یک مدرس خوب زبان تمام مهارت های شما در شنیداری ، ارتباط کلامی، نوشتن و خواندن به خوبی مورد آزمایش قرار گیرد.

 

برای تعیین سطح آنلاین ما همراهتان هستیم کلیک کنید

 

 

نواقص و ایراد ها را رفع کنید

بعد از تحلیل و بررسی نتایج وقت آن است به رفع ایرادات بپردازید حقیقت این است با گرفتن آزمون های مختلف از خود به مهارت های بالاتر نمی رسید و حتی شاید خروجی مناسبی برایتان عاید نشود و باعث تضعیف روحیه و انگیزه باشد.

  • برای رفع ضعف های بخش صحبت کردن (SPEAKING) می توانید از دوستانی کمک بگیرید که روزانه یا بصورت چند روز یه بار باهم مکالمه داشته باشید و یا از پادکست های زبان است استفاده کنید و همراهی کنید تا تلفظ ، جمله بندی و گسترده ی استفاده از اصطلاحاتتان بیشتر شود. حین تمرین مکالمه صدای خود را ضبط کنید و بارها گوش و تلاش برای ادای روانتر کلمات داشته باشید.
  • برای رفع مشکلات در بخش نوشتن (WRITING) می توانید رونویسی روزانه حداقل چند خط شروع کنید و خود را به نوشتن متن های جدید عادت دهید با این روش هم سرعت خود را بالا می برید هم کیفیت متن های که می نویسید بهتر می شود و برای ارزیابی می توانید از یک مدرس خوب یا مرکز آموزشی قوی و با سابقه کمک بگیرید
  • برای تقویت خودت در بخش خواندن (READING) روزانه کتاب های مختلف بخوانید می توانید با خواندن اخبار مورد علاقه ی خود از مراجع انگلیسی زبان هر لحظه کلمات جدید یاد بگیرید و از این کار نهایت لذت رو ببرید سرعتتان با تمرین روزانه بالا می رود. بعد از هربار خواندن ایرادات خود را پیدا کنید و آن ها را رفع کنید.
  • و اما در بخش گوش دادن (LISTENING) برای مرور هرچه بهتر می شود آهنگ های مورد علاقه ی خود و یا سخنرانی از افراد محبوب خود را گوش دهید و همراهی کنید آن ها را بازخوانی کنید و روزانه از پیشرفت خود لذت ببرید و سعی کنید آن ها را به گونه ی دیگر بیان کنید و خود را به چالش بکشید. سرعتتان شاید در مرحله ی اول پایین باشد ولی نگران نباشد با تکرار هر روز بهتر می شوید.

 

 

تکرار تمرین ها

بعد از رفع ایرادات و نواقص، خود را با گرفتن امتحانات روزانه محک بزنید و هر روز بهتر شوید هیچ و وقت انگیزه ی را دست ندهید و برای هر روز بهتر شدن تمرین کنید.بر درکت بهتر فرمت و نحوه ی برگزاری آزمون ممارست خرج کنید و کتاب های مرجع در این حوزه را حتما استفاده کنید.

 

برای استفاده از کتاب های مرجع آزمون آیلتس به کتاب خانه ی آموزشگاه گات سربزنید

 

 

با مدرسین در ارتباط باشید

بعد از اینکه به توانای لازم و آمادگی برای آزمون آیلتس رسیدید وقت آن است از متخصصین قوی زبان انگلیسی کمک بگیرید و شما را برای بهتر شدن و کسب بالاترین نمره یاری کنند. از تجربیات آن ها برای بهتر شدن خود استفاده کنید. آموزشگاه گات بنا را بر آن داشته که زبان آموزان خود را برای کسب نمره بالا در این آزمون و بالا بردن سطح رضایت شما عزیزان هدایت کند.

 

 

آموزشگاه گات

 

 

این آموزشگاه با داشتن برنامه های مختلف برای اقشار مختلف جامعه با بهترین کیفیت روزانه زبان آموزان بسیاری را جذب خود کرده برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ها و یا پنل مجازی ما در تماس باشید.

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.