آموزش زبان در گات

کلاس های آموزش زبان در گات به چه صورت برگزار می گردد؟

آموزشگاه زبان گات با در نظر گرفتن شرایط و محدودیت های مختلف از جمله محدودیت های زمانی   برای زبان آموزان مجموعه ، دوره های آموزشی متنوع ای را برگزار می نماید. کلاس های آموزش در مجموعه به شرح ذیل می باشد :

  • برگزاری دوره های ترمیک گروهی ( 14 جلسه در هر ترم ، دو روز در هفته ، مدت زمان هرجلسه 90 دقیقه )
  • برگزاری دوره های خصوصی ( تعداد جلسات و محل برگزاری دوره ها متناسب با در خواست زبان آموز می باشد. همچنین امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیم خصوصی وجود دارد. )
  • برگزاری دوره های آنلاین گروهی و خصوصی ( این دوره ها ویژه ی زبان آموزانی است که به دلیل محدودیت هایی که دارند امکان حضور آنها در کلاس های حضوری وجود ندارد.)
  • برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آیلتس و تافل ( متقاضیان آیلتس و تافل اغلب زبان آموزان داخلی و یا مراجعینی هستند که قصد شرکت در آزمون آیلتس و آزمون تافل را دارند. در طول این دوره ها بر روی هر چهار مهارت (Listening,speaking ,Reading,writing) زبان انگلیسی تمرکز می شود. زبان آموزان در پایان دوره با آمادگی کامل می توانند در آزمون های زبان انگلیسی شرکت کنند. گات مفتخراست که توانسته بیش از پانزده هزار زبان آموز موفق درآزمون های بین المللی در خود بپروراند. )

 

 

گروه های سنی در گات

آموزش زبان برای گروه های سنی مختلفی از جمله  کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان با بکار گیری منابع و متدهای آموزشی نوین و متناسب با رده ی سنی ، زبان آموزان برگزار می گردد.

 

 

آموزش زبان در گات

امروز یادگیری زبان دوم برای ارتباط برقرار کردن با دنیای خارج از ایران یکی از ملزومات به حساب می آید. همچنین زبان انگلیسی یکی از زبان های بین المللی و رایج در ایران و سایر کشور ها شناخته شده است. به همین سبب آموزش زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. یادگیری این زبان مستلزم شرکت در کلاس های آموزشی در بهترین آموزشگاه زبان می باشد. شما می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی و هر زبانی که هدف شما عزیزان است در کلاس های آموزشی آموزشگاه زبان گات شرکت نمایید. آموزش زبان در گات با حضور اساتید برترداخلی و خارجی و همچنین حضور اساتید native ، با بکار گیری منابع آموزشی جامع صورت می گیرد. کلاس های آموزشی این مجموعه در محیطی کاملا پویا و آرام برگزار می گردد.

زبان آموزان این مجموعه که در دوره های آموزشی زبان این مجموعه حضور داشته اند در پایان دوره توانسته اند در آزمون آیلتس شرکت کنند و موفق به دریافت مدرک آیلتس با نمرات برتر شوند. گات پیوسته سعی دارد تا با فراهم کردن بستر آموزشی مناسب موجب پیشرفت هم میهنان عزیز گردد. 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.