بهترین آموزشگاه زبان کرج

معرفی بهترین آموزشگاه 

مرکز زبان گات یکی از بهترین آموزشگاه زبان کرج در تهران به صورت آنلاین و یا حضوری بوده و سوابق درخشانی طی بیش از یک دهه فعالیت خود داشته است.
این موسسه زبان برای بهبود و تضمین آموزش خود از مجرب ترین و با تجربه ترین اساتید و کادر آموزشی و پرسنلی برای خدمت رسانی استفاده کرده است.
مرکز زبان گات برگزار کننده کلاس های آموزشی آنلاین برای تمامی گروه های سنی می باشد و این امکان را فراهم آورده تا حتی عزیزان و علاقه مندانی که به دنبال بهترین آموزشگاه های کرج می گردند و در طول هفته زمان کافی برای یادگیری زبان را ندارند از کلاس های فشرده و نیمه فشرده به صورت آنلاین و حضوری استفاده ی لازم را ببرند.

 

 

 

 

بهترین آموزشگاه زبان

 

 

 

 

 

وجه تمایز گات با دیگر موسسات چیست؟

کلاس های بهترین آموزشگاه زبان کرج به دو صورت پکیج مکالمه ی تخصصی و پکیج آیلتس برای گروه سنی بزرگسالان برگزار می گردد.
مدیریت مرکز زبان گات سعی برآن دارد در این دپارتمان از افراد بالای 18 سال (یا حداقل سالهای آخر دبیرستان) كه با اهداف ذیل مایل به شركت در كلاسهای زبان هستند ، ثبت نام بعمل آورند : در مورد گروه بزرگسالان مهمترین انگیزه حضور ایشان در كلاس‌های زبان به ترتیب
1. احساس نیاز در محیط كار
2. احساس نیاز در محیط آكادمیك دانشگاهی
3. احساس نیاز برای حضوری مؤثر تر و شاخص تر در جامعه
4. امكان حضور در كشور های خارجی می باشد.

 

سیستم مرکز زبان گات

مرکز زبان گات به عنوان بهترین آموزشگاه کرج از كتب و سیستمهای آموزشی برای این دپارتمان استفاده می نماید كه تا حد امكان تمامی نیازهای این گروه سنی را بر آورده سازد . به جرات می توان گفت كتاب ها و سیستم های آموزشی كه مرکز زبان گات استفاده می كند در حال حاضر در سراسر دنیا تدریس می شود یعنی كاملا به روز و جدید است.

 

 

1. دپارتمان كودكان و نوجوانان

این دپارتمان با همكاری قوی ترین اساتید زبان انگلیسی در حیطه كودكان یعنی اساتیدی كه بصورت حرفه ای سالها نحوه ارتباط و آموزش با كودكان را تجربه كردند ، هدایت می گردد استفاده از كتاب های جذاب و جدید دنیا ، استفاده از وسایل كمك آموزشی ، هدایت و تدریس كلاس بصورت موزیكال ، تفكیك زبان آموزان به لحاظ سنی برای حصول نتیجه بهتر ، برگزاری كلاس های پیش از دبستان ( 4 تا 6 سال) ، آشنا كردن نوجوانان و پایه سازی ایشان برای 6 مهارت اساسی زبان (مهارتهای صحبتی ، شنیداری ، خواندن ، نوشتن ، گرامر و لغت) و زمینه سازیهای لازم در نوجوانان برای آمادگی دروس زبان مدرسه از دیگر خصوصیات این دپارتمان است.

 

 

 

 

بهترین آموزشگاه زبان

 

 

 

 

2. دپارتمان IELTS و تافل

بیشترین تعداد زبان آموزان IELTS و تافل در بهترین آموزشگاه کرج یعنی مرکز زبان گات مشغول به تحصیل هستند . بطور كلی هر كس در شهر کرج مایل به اخذ نتیجه مطلوبی در آزمونهای بین المللی چون IELTS و تافل است ، در دوره های آنلاین مرکز زبان گات ثبت نام می كند . سرمایه اساسی این دپارتمان برای جذب این تعداد دانشجو كه در شهر کرج بی سابقه است ، استفاده از مدیریت و اساتید حرفه ای و منحصر بفردی است كه در طی این سالها چندین نفر را به نتیجه رسانده و تمامی مستندات و كارنامه های ایشان نزد مؤسسه قابل ارائه می باشد . به ندرت در طی این سالها پیش آمده كه دانشجویی در زمینه این 2 آزمون در مرکز زبان گات ثبت نام كرده باشد و به نتیجه مطلوب نرسیده باشد. این دپارتمان توسط 2 استاد دانشگاه به تفكیك مدیریت و راهبری می شود و اغلب اساتید زیر مجموعه ایشان نیز استاد دانشگاه می باشند . استفاده از كتابهای روز دنیا و آزمونهای جامع و شبیه نمونه از دیگر خصوصیات دیگر این دپارتمان است.هر كدام از همكاران این بخش تعداد بخصوصی از دانشجویان را از سطح بسیار پایین تا خود آزمون IELTS یا تافل هدایت و تدریس و راهبری نموده اند. هر كدام از مهارت های مختلف این آزمونها در كارگاه های مجزایی تدریس می گردد. (هر دوره و آزمون 4 مهارت جداگانه دارد).

از دیگر خدماتی كه این دپارتمان به زبان آموزان خود ارائه می دهد دور ه های پكیچ خصوصی تافل یا IELTS است كه طی آن یكی از اساتید حرفه ای مرکز زبان گات ، مسئولیت زبان آموزی را كه می خواهد طی مدت زمان كوتاه (5 تا 8 ماهه) به نمره مورد نظر خود دست یابد را بر عهده گرفته و طی این مدت 1)تدریس 2)برنامه ریزی 3)كنترل 4)هدایت 5)راهبری 6)اخذ آزمون این دانشجو را به صورت خصوصی انجام داده و نام برده را به نمره دلخواه خواهد رساند. این سرویس بصورت تك نفره خصوصی یا در گروه های 2 یا 3 نفره صورت می پذیرد و مؤسسه نصیر در انجام و به ثمر رساندن آن بسیار خوش درخشیده و متقاضیان بسیاری دارد كه حتی تا 5 ماه برای ثبت نام آن انتظار می كشند.

 

3. دپارتمان زبان های غیر انگلیسی

یكی از پرطرفدارترین دوره های آنلاین در بهترین آموزشگاه های کرج مرکز زبان گات كلاس های فرانسه ، آلمانی و اسپانیایی است . تمامی این دوره ها هر ترم در مؤسسه بدون وقفه تشكیل می گردد. این دپارتمان توسط مسئولین فوق لیسانس و با همكاری اساتید كارشناس ارشد تدریس می گردد. میزان استقبال از این كلاس ها به حدی است كه این كلاس ها تا دیپلم بدون وقفه هر ترم تشكیل می گردد . فارغ التحصیلان عزیز در این 3 دوره (فرانسه ، آلمانی و اسپانیولی) بعد از اتمام تحصیلاتشان ضمن اخذ مدرك رسمی با مهر وزارت آموزش و پرورش، جهت اخذ مدرك اصلی با نامه ای مخصوص از سوی مؤسسه به سفارت معرفی می گردند.

كتب و سیستم های آموزشی كه برای تدریس این سه زبان در مؤسسه استفاده می شود همان كتاب هایی است كه مورد تایید سفارت بوده و در سایر نقاط دنیا تدریس می گردد. گاهی ممکن سؤالاتی از قبیل این که چطور آموزشگاه زبانم را انتخاب کنم؟ آموزشگاه زبان خوب برای آیلتس کجاست ؟و یا بهترین آموزشگاه های زبان در کرج کجاست؟ سوال هایی که همیشه حق انتخاب را به یاد شما می آورد. در سال های اخیر با افزایش گزینه های زبان آموزان برای انتخاب آموزشگاه زبان فاکتور هایی که می تواند یک آموزشگاه زبان خوب برای مکالمه ، آیلتس ، یا زبان های مختلف را متمایز سازد می تواند تاثیر گذارتر باشند.
مرکز زبان گات به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های کرج به برخی از این عوامل اشاره می کند که نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا به عنوان استاندارد های آموزشی در نظر گرفته می شوند و دلیل تمایز آموزشگاه زبان خوب و بد میگردند.

 

 

 

 

بهترین آموزشگاه زبان

 

 

 

چرا قصد دارید زبان یاد بگیرید؟

قبل از شروع از خودتان این سوال را بکنید. هدفتان بسیار تاثیر گذار است. اگر از اول کار قاطع باشید مطمئنا به هدفتان خواهید رسید. اولین قدم همیشه سخت ترین مرحله است.
تعیین سطح بسیار مهم است.
سطحتان را در یک آموزشگاه زبان خوب بسنجید. این کار باعث می شود که چیز هایی که می دانید را دوباره در کلاس نخوانید و اطلاعاتی را یاد بگیرید که به آن نیاز دارید.
مکالمه زبان را در اولویت قرار دهید.
هر چهار مهارت زبان باید آموزش داده شوند اما در دنیای امروز مکالمه زبان اهمیت بسیار زیادی دارد. مکالمه بیشتر Listening و Speaking را در بر می گیرد. سعی کنید آموزشگاه زبانی را انتخاب کنید که تاکید بیشتری را روی مکالمه زبان دارد.

 

هدف از برگزاری دوره های آنلاین مرکز زبان گات در شهر کرج چیست؟

• ارائه کردن دوره های آنلاین آمادگی جهت آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی در شهر کرج در حد استانداردهای جهانی
• ارائه سیستم آموزشی با تکیه بر نتیجه محور بودن و حصول رضایت متقاضی در کوتاه ترین زمان ممکن، به عنوان معیار موفقیت
• ارائه سیستمهای آموزشی مجازی و آنلاین زنده برای اولین بار در کشور بوسیله استفاده از آخرین تکنولوژی های آموزشی دنیا و تلفیق کلاس سنتی با تکنولوژی آموزشی مدرن Learning Management System در شهر کرج
• تهیه و تدوین کلیه مطالب مورد نیاز متقاضیان به همراه تدوین مرجعی کامل جهت ارائه پاسخ به تمامی سوالات مطرح شده توسط متقاضیان
• استخدام و آموزش مدرسان متخصص در زمینه تدریس دوره های تخصصی زبان

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *