آیلتس

آزمون آیلتس ماهانه 4 مرتبه برگزار میشود و همچنین برگزار کننده های اصلی این آزمون دانشگاه کمبریج انگلستان و آیلتس استرالیا هستند به علت این که آزمون ها در تمام موسسه ها یک نواخت برگزار میشود سطح برگزاری آزمون ها در تمام مراکز یکسان برگزار میشود و نمیتوان گفت در موسسه ای آزمون ها راحت تر برگزار میشود و یا موسسه ای به دلیل راحت تر برگزار کردن آزمون ها درصد قبولی بیشتری دارند اما امکانات – متد ها – اساتید – مدیریت و…. یک موسسه تاثیر بسیار زیادی میتواند بر روی کار آموزان داشته باشد

 

 

آزمون آیلتس 

زبان انگلیسی همچون سایر زبان ها دارای یک آزمون پایانی می باشد که در آزمون آیلتس هر چهار مهارت ( خواندنی ، شنیداری ، گفتاری ، نوشتاری ) زبان انگلیسی مورد بررسی قرار می گیرد.  میزارن تسلط زبان آموزان بر روی این مهارت سنجیده میشود.  این آزمون به دو دسته تقسیم می شود جنرال و آکادمیک .

 

 

آزمون جنرال آکادمیک:

متقاضیان آزمون آکادمیک اغلب افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل و یا انجام یک حرفه را دارند مناسب می باشد. همچنین آزمون آکادمکیک یکی از آزمون های رایج و پرطرفدار زبان انگلیسی می باشد.

 

 

آزمون جنرال آیلتس:

آزمون جنرال و آزمون آکادمیک در دو مهارت نوشتاری و خواندن با هم متفاوت می‌باشد. آزمون آکادمیک با دیدگاه علمی ارزیابی می شود به همین دلیل از آزمون جنرال سخت تر و نیاز به مطالعه ی بیشتر دارد.

آزمون جنرال آیلتس، برای سنجش مهارت‌های مکالمات روزمره و اجتماعی در محیط کار و آموزشی طراحی‌شده است. متقاضیان این آزمون اغلب قصد مهاجرت به کشورهای استرالیا، کانادا، نیوزیلند و انگلستان را دارند.

 

 

 

آیلتس

آیلتس

برگزاری دوره های تخصصی آیلتس

دپارتمان آموزش آیلتس (IELTS) گات با جمع آوری منابع اصلی آماده سازی آزمون آیلتس (IELTS)   تأمین منابع تخصصی و انحصاری ویژه دوره آیلتس و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و داشتن شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون آیلتس (IELTS) و همچنین آموزش و تربیت اساتید حرفه ای ، تصمیم به برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس (IELTS) می نماید.

مجموعه ی آموزشی آموزشگاه زبان گات با توجه به روش آموزشی نوین در حوزه آموزش تخصصی IELTS  به دلایل داشتن خصوصیات زیر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران و ایران شناخته شده است.

ویژگی های آموزشگاه زبان گات

  • همکاری با اساتید باسابقه و تحصیل کرده در زمینه آزمون آیلتس (IELTS) 
  • ارائه منابع آموزشی جامع برای آمادگی آزمون آیلتس
  • برنامه ریزی مناسب برای مطالعه زبان آموزان در خانه وکسب نمره ی دلخواه 
  • مطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، شیوه ها و رویکرد های آموزش در زمینه آیلتس (IELTS)
  • تنوع در نحوه گذراندن دوره بر اساس چشم اندازهای مورد نیاز داوطلبین

با شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس ، آموزشگاه زبان گات به راحتی می توانید نمره ی دلخواه خود را کسب کنید و به موفقیت های خود دستیابید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری دوره های آموزشی اطلاعات کسب کنید.

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.