تاریخ آزمون آیلتس

آزمون آیلتس 

برگزار کننده اصلی آزمون آیلتس دانشگاه کمبریج انگلستان و مرکز آیلتس استرالیا هستند، این مراکز در بسیاری از کشور ها از جمله ایران شعبه دارند. سوالات این آزمون در مرکز اصلی IDP طراحی، و توسط نمایندگان مجاز در ایران و در دیگر نقاط جهان برگزار می‌گردد.

 

 

تاریخ آزمون آیلتس

تاریخ آزمون آیلتس

بهترین مرکز آزمون آیلتس کدام است؟

از آنجا که نحوه ی برگزاری آزمون آیلتس در تمامی مراکز برگزار کننده یکسان می باشد ، نمی توان گفت که یک مرکز نسبت به دیگر مراکز آزمون راحتتری را برگزار می کند. 

تاریخ برگزاری آزمون آیلتس

تاریخ آزمون آیلتس نیز از سوی مرکز آیلتس استرالیا اعلام می‌گردد. به طور میانگین در هر ماه ، 4 بار امتحان آیلتس برگزار می‌گردد. بعضی از آنها فقط آکادمیک و برخی هر دو آزمون جنرال و آکادمیک را در برنامه خود دارند. تاریخ برگزاری آزمون speaking نیز در روز آزمون اعلام می‌گردد. بعضی از موسسات نیز این امکان را فراهم آورده‌اند که قبل از برگزاری آزمون، زمان آزمون شفاهی خود را به صورت آنلاین رزرو نمایید. این قسمت از آزمون از عصر روز امتحان تا 5 روز پس از آن ادامه دارد. جدول زمنبندی آزمون آیلتس به شرح ذبل می باشد:

تاریخ آزمون آیلتس

تاریخ آزمون آیلتس

شما می توانید قبل از شرکت در آزمون آیلتس در کلاس های آمادگی آزمون آموزشگاه زبان گات شرکت نمایید و با تسلط کامل در آزمون حضور پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با یکی از شعبات مجموعه ی گات تماس بگیرید و از راهنمایی مشاورین مجموعه بهرمند شوید.

تدریس خصوصی آیلتس:

تدریس آیلتس به صورت کلاس های خصوصی و کلاسهای خصوصی آنلاین تدریس میشود در این روش که طبق استاندارد های جهانی تدریس میشود متد های بسیاری به کار گرفته میشود . در این نوع تدریس شما میتوانید از نظر زمان روزانه خود با کلاسها هماهنگ بشوید و یا میتوانید در محل ها و ساعتی که میخواهید مورد تدریس قرار بگیرید

قیمت کلاس های آموزشی آموزشگاه زبان گات متغییر می باشد و در این خصوص نمی توان قیمت ثابتی را برای دوره های آموزشی این مجموعه اعلام کر شما می توانید برای کسب اطلاعات در خصوص آخرین تغییرات قیمت ها به وب سایت آموزشگاه زبان گات بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید و از آخرین هزینه ی کلاس ها مطلع شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *