تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس :

آموزشگاه زبان گات با اساتید با تجربه فراوانی که در این زمینه دارد و با متد های روز شرایط بسیار مناسب و مختلفی برای کمک به شما در راه بهتر یاد گیری  IELTS به وجود آورده است ما آماده هستیم تا با تجربه دیرینه خودمان و با پشت کار و تلاش شما را برای رسیدن به حدفتان یاری بکنیم تدریس خصوصی آیلتس بهترین راه موجود برای کسانی است که زمان روزانه خود را با برنامه ریزی میخواهند پیش ببرند . تا با سرعت بالاتری مهارت های ( Listening.writing.speaking ) را در آیلتس بیاموزید .

 

انواع کلاسهای آیلتس :

  • کلاس آنلاین
  • کلاس خصوصی
  • کلاس فشرده
  • کلاس ترمیک

 

کلاس های آنلاین : 

انواع کلاسهای عمومی و خصوصی آنلاین . کلاس خصوصی آنلاین برای افرادی که در روز در ساعات خاصی میتوانند آموزش ببینند و از نظر مکان نمیتوانند در مکان خاصی حاضر باشند.  این افراد میتوانند با کلاس های خصوصی آنلاین مشکل خود را حل بکنند و کلاس های آنلاین به کسانی پیشنهاد میشود که نمیتوانند در کلاس های حضوری حاضر بشوند

 

کلاس خصوصی :

کسانی که علاقه بیشتری دارند و یا در زمان کمتری میخواهند آموزش ببینند و یا به هر دلیلی علاقه به کلاس های خصوصی دارند میتوانند این کار را انجام بدهند ما با امکانات و اساتید با تجربه این کار را فراهم کرده ایم.

 

کلاس های فشرده :

کار آموزانی که میتوانند وقت بیشتری را برای یاد گیری استفاده بکنند و به دنبال این هستند که ما با برنامه ها و امکانات و متد های روز و استانداردی که در اختیار داریم به آنها آموزش بدهیم آماده خدمت گذاری به شما هستیم.

 

کلاس های ترمیک :

در کلاس های ترمیک تمرکز ما بر روی مهارت شما یعنی ( خواندن . شنیدن . نوشتن . صحبت کردن ) است . کلاسهای ترمیک 2 روز و 3 روز در هفته است و 1:30 زمان مفید کلاس است

 

 

تدریس خصوصی آیلتس

 

 

کلاس های خصوصی آنلاین :

نحوه برگذاری کلاس های خصوصی آنلاین بستگی به شرایط شما دارد شما میتوانید با زمان و کارهای روزانه خود کلاس خصوصی آنلاین خود را تنظیم بکنید در کلاس های خصوصی آنلاین شما میتواند در هر مکان و زمانی که شما مقرر بکنید برگذار بشود این نوع کلاس بسیار میتواند به کسانی که زمان کمی در روز دارند و یا شرایط زمانی به خصوصی دارد بسیار کمک بکند شما میتوانید این کلاس را در خانه و یا یکی از شعبه ها و یا …. هر مکانی که شما می خواهید برگذار بشود

 

قیمت آیلتس :

قیمت کلاس های آیلتس بستگی به انتخاب شما نسبت به نوع برگذاری آن دارد قیمت ها میتواند به عنوان مثال در کلاس های عمومی و یا خصوصی و یا کلاس های خوصی آنلاین و….. متفاوت باشد شما برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید و با ذکر شرایط انتخابی خود نسبت به قیمت آن آشنا بشوید . ما با امکانات و متد های آموزشی به روز خودمان شرایط مختلفی برای شما به وجود آورده ایم . کلاس های آیلتس در دوره های آموزشی نوجوانان -جوانان – بزرگسالان به صورت مختلط و یا کلاس های مخصوص بانوان تشکیل میشود ما انواع این کلاس ها را برای تمام افراد و شرایط به وجود آورده ایم.

 

قیمت کلاس های آموزشی آموزشگاه زبان گات متغییر می باشد و در این خصوص نمی توان قیمت ثابتی را برای دوره های آموزشی این مجموعه اعلام کر شما می توانید برای کسب اطلاعات در خصوص آخرین تغییرات قیمت ها به وب سایت آموزشگاه زبان گات بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید و از آخرین هزینه ی کلاس ها مطلع شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.