آموزشگاه زبان آیلتس

کارآموزان با شرکت در کلاس های آیلتس که به نحوه های مختلفی اجراء میشود میتوانند با آزمون های آزماشی که شرکت میکنند اعتماد به نفس خود را برای شرکت در آزمون های آیلتس بالا ببرند و با نحوه برگزاری آزمون آشنا بشوند

 

آمادگی آزمون آیلتس

قبل از انجام ثبت نام برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان آیلتس بهتر است پاسخ چند پرسش را بدانیم تا به راحتی بتوانیم برای شرکت در آزمون آیلتس بدون وجود هیچ گونه شک و شبه ای ثبت نام خود را انجام دهیم. برخی از این پرسش ها که عموما برای زبان آموزان مجموعه و متقاضیان پیش می آید و باید پاسخ آن را بدانند عبارت است از:

  • آزمون آیلتس چیست ؟ 
  • کلاس آیلتس چیست ؟
  • کلاس گروهی آیلتس بهتر است یا خصوصی ؟ 
  • بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در کجا قرار دارد؟ 

 

آمادگی آزمون آیلتس

 

 

در پاسخ به این پرسش ها به طور خلاصه در این مقاله هر بخش را توضیح خواهیم داد و شما عزیزان را با آیلتس و آزمون آیلتس آشنا خواهیم کرد. 

 

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است که اغلب مردمی که قصد مهاجرت و ادامه ی تحصیل در خارج از ایران را دارند در این آزمون شرکت می نمایند. همچنین داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون دکتری داخلی را دارند در این آزمون شرکت می نمایند. آزمون آیلتس به دو صورت برگزار می گردد: جنرال و آکادمیک. آزمون جنرال مناسب برای متقاضیانی است که قصد مهاجرت برای ادامه ی زندگی در خارج از ایران را دارند مناسب می باشد. همچنین محتوایی که در این آزمون مورد بررسی قرار می گیرد مسائل روز اجتماعی و روزمره ی جامعه می باشد. آزمون آیلتس آکادمیک ویژه ی زبان آموزانی است که قصد ادامه ی تحصیل در خارج از ایران را دارند و نمره ای که زبان آموز در این آزمون باید کسب نماید متناسب با دانشگاهی است که قصد ثبت نام در آن را دارد.

 

 

آمادگی آزمون آیلتس

کلاس آیلتس چیست 

بسیاری از متقاضیان آزمون آیلتس به منظور شرکت در آزمون آیلتس به دنبال کلاس های آمادگی آزمون آیلتس می باشند. دوره های آمادگی آزمون آیلتس دربسیاری از آموزشگاه زبان ها به صورت گروهی و همچنین خصوصی برگزار می گردد. در طول دوره های ترمیک بر روی تمامی مهارت های زبان تمرکز می شود اما در کلاس های خصوصی نقاط ضعف و قوت زبان آموز سنجیده می شود و در طول دوره اساتید سعی بر طرف کردن نقاط ضعف می نمایند و در پایان دوره زبان آموز با تسلط کامل می تواند در آزمون آیلتس شرکت نماید.

 

کلاس گروهی آیلتس بهتر است یا خصوصی 

در پاسخ به این پرسش نمی توان پاسخی حتمی داد. انتخاب کلاس آمادگی آزمون آیلتس باید با در نظر گرفتن شرایط زبان آموز صورت پذیرد. بسیاری از زبان آموزان و متقاضیان کلاس های آمادگی آزمون آیلتس ، بنا به داشتن محدودیت و شرایط خاصی که دارند نمی توانند در دوره های ترمیک مجموعه شرکت نمایند به همین دلیل باید در کلاس های خصوصی آمادگی آزمون آیلتس شرکت نمایند. در قسمت قبل ویژگی های کلاس های ترمیک و خصوصی آیلتس را بیان کرده ایم و شما را با ویژگی های آموزشی این دوره ها آشنا نموده ایم . شما می توانید با توجه به شرایط خود در این دوره ها شرکت نمایید. 

 

بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در کجا قرار دارد

اگر به دنبال بهترین و معتبر ترین آموزشگاه زبان آیلتس هستید می توانید به یکی از شعبات آموزشی آموزشگاه زبان گات مراجعه نمایید. آموزشگاه زبان گاعت به دلیل داشتن بیش از ده هزار زبان آموز موفق در آزمون آیلتس به عنوان بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در ایران شناخته شده است. این مجموعه با برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس در تمامی شهر های ایران برگزار کننده ی بهترین و جامع ترین کلاس های آمادگی آیلتس می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری دوره ها ، اساتید و سایر ویزگی های آموزشی مجموعه مطلع گردید.

 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی آیلتس آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آیلتس آموزشگاه زبان گات مطلع شوید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.