کلاس زبان آیلتس

کارآموزان با شرکت در کلاس های آمادگی آیلتس و در انتها با قبولی در آزمون آیلتس میتوانند یک مدرک معتبر جهانی که ارزش زیادی دارد به دست بیاورند آیلتس به دلیل اعتبار جهانی که دارد یک مدرک کاربردی به حساب می آید

 

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس (ILETS) یکی از معتبر ترین آزمون های زبان انگلیسی می باشد. متقاضیان این آزمون اغلب به دنبال مهاجرت برای ادامه ی تحصیل و ادامه ی زندگی در کشور های انگلیسی زبان هستند. این آزمون به گونه ای طراحی شده است که منعکس کننده ی کاربرد زبان انگلیسی در زندگی روزمره می باشد. تمرکز این آزمون بر روی تمامی مهارت های زبان ( خواندن ، نوشتن ، شنیداری ، گفتار ) می باشد.  در این آزمون تمامی هارت های زبان اگلیسی مورد بررسی قرار می گیرد. و نمرات هر مهارت به صورت جداگانه محاسبه می گردد و در انتها یک میانگین کلی از آزمون گرفته می شود.

 

 

کلاس زبان آیلتس

کلاس زبان آیلتس

 

 

معرفی کلاس زبان آیلتس

هدف اصلی از برگزاری کلاس زبان آیلتس در آموزشگاه زبان گات آشنایی و آماده کردن متقاضیان برای شرکت در آزمون آیلتس می باشد. متقاضیان و زبان آموزانی که در کلاس زبان آیلتس آموزشگاه زبان گات شرکت می کنند می توانند در کوتاهترین زمان ممکن بر روی مهارت های آزمون آیلتس مسلط گردند ، و با تسلط کامل در آزمون شرکت نمایند. و موفقیت خود را کسب نمایند. متقاضیان آزمون آبلتس اغلب قصد مهاجرت برای ادامه ی تحصیل در دانشگاه های خارج از ایران ، مهاجرت برای ادامه ی زندگی در کشورهای انگلیسی زبان ، همچنین متقاضیان که قصد شرکت در آزمون های دکتری در داخل کشور را دارند در آزمون آیلتس شرکت می نمایند.

 

دوره های آموزشی گات

  • کودکان
  • نوجوانان
  • بزرگسالان

 

انواع کلاسهای آیلتس چگونه برگزار می شود.

  • کلاس آنلاین
  • کلاس خصوصی
  • کلاس فشرده
  • کلاس ترمیک

 

کلاس زبان آیلتس گات 

آموزشگاه زبان گات به منظور فراهم کردن بستر آموزشی مناسب به زبان آموزان و متقاضیان کلاس زبان آیلتس را در شرایط متنوع برای زبان آموزان برگزار می نمایند . زبان آموزان و همچنین متقاضیان این کلاس زبان آیلتس می توانند  با توجه به ارائه ی  زمانبندی خود و اعلام ساعت هایی که می توانند در دوره های آیلتس شرکت کنند ثبت نام خود را انجام دهند و زمانبندی کلاس ها با توجه به تایم که ارائه داده اند صورت می گیرد. اساتیدی که در طول دوره کلاس زبان آیلتس را برگزار می نماید از اساتید مجرب و تحصیل کرده می باشند. متد ها و منابع مورد استاده در طول دوره از منابع آموزشی معتبر و همچنین بروز و تایید شده توسط سفارت می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ی آموزشی گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس ها و ساعت آموزشی مجموعه ی گات مطلع شوید. مشاورین این مجموعه از 8 صبح الی 9 شب آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی آیلتس آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آیلتس آموزشگاه زبان گات مطلع شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *