کلاس آمادگی آزمون آیلتس

IELTS برگرفته از واژه ی International English Language Testing System به معنای سامانه ی جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است. دوره های IELTS ازمهم ترین دوره های آموزشی جهت ادامه ی تحصیل در تمامی کشورهای انگلیسی زبان می باشد . IELTS آزمونی بریتانیایی است که از این نظر برابر با آزمون TOEFL که آزمونی آمریکایی است قرار می گیرد. برای آمادگی در این امتحان می بایست یک آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی که دوره های آمادگی آزمون آیلتس در آن تشکیل می شود را انتخاب کنید. مرکز زبان گات، بهترین موسسه آموزش زبان های خارجی، مجری برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آیلتس می باشد که با توجه به روش های تدریس، منابع آموزشی استاندارد و اساتید حرفه ای شما را در رسیدن به هدفتان کمک می کند. این کلاس ها به صورت فشرده، خصوصی و ترمیک برگزار می شوند که با توجه به هدف و مدت زمانی که در دست دارید می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

 

انواع آزمون آیلتس

انواع آزمون : آزمون آیلتس آکادمیک و ازمون آیلتس جنرال
برگزار کنندگان آزمون : کنسرسیومی از British Council ،IDP Education استرالیا ، Cambridge English Language Assessment
مهارت های آزمون : چهار مهارت Reading خواندن ، Listening شنیداری ، Writing نوشتن و Speaking گفتاری
طول مدت آیلتس: 2 ساعت و 45 دقیقه
نمره بندی آیلتس : 0 تا 9 – فاصله های نمرات 0.5 نمره می باشد.
وب سایت رسمی آیلتس: IELTS.org
هزینه : وابسته به هر کشور ممکن است تغییر می باشد.

لازم به ذکر است که نمره قبولی در آزمون آیلتس بستگی به کشوری که به آن مهاجرت می کنید، شرکتی که قصد کار کردن در آن را دارید و یا دانشگاهی که می خواهید ادامه تحصیل دهید، دارد.
آیلتس اکادمیک: همان طور که از اسم این نوع آزمون مشخص است تمام کسانی که به نوعی قصد تحصیل و یا شرکت در فعالیت های آکادمیک ( استادیاری ، فرصت های پژوهشی و … ) را دارند باید این نوع از تست را انتخاب کنند.
آیلتس جنرال: هدف هایی مانند کار ، فرصت های شغلی ، مهاجرتی و سرمایه گذاری در کشور های انگلیسی زبان نیاز به این نوع از آیلتس دارد. نکته قابل توجه این که اگر کشور مورد نظر شما انگلیس است حتما قبل از هر کاری با مشاورین آموزشگاه زبان گات برای تعیین نوع آیلتس خود مشورت کنید.

 

دوره آمادگی آزمون آیلتس

برای این که بتوانید در آزمون آیلتس نمره قبولی را کسب کنید ابتدا باید در 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی (خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری) اطلاعات کاملی داشته باشید و به سطح مورد نیاز رسیده باشید. پس از تعیین سطح توسط سوپروایزر مرکز زبان گات و تایید ایشان در مورد دانش شما برای شرکت در کلاس های آزمون آیلتس، حال با توجه به سطح شما و نمره ی مورد نظرتان تعداد جلسات متغیر می باشد. آن دسته از افرادی که آمادگی بهتری دارند نسبت به کسانی که نیاز به آموزش بیشتری دارند تعداد جلسات کمتری را برای آمادگی در آزمون آیلتس نیاز دارند.

 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی آیلتس آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آیلتس آموزشگاه زبان گات مطلع شوید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.