کلاس آیلتس در تهران

بهترین کلاس های آیلتس کلاس هایی هستند که کار آموزان را با نحوه برگزاری آزمون و تکنیک های پاسخگویی به سوالات آشنا بکنند 

 

بهترین کلاس آیلتس در تهران 

اگر به دنبال کلاس آیلتس در تهران هستید می توانید به شعبات آموزشی مرکز زبان گات مراجعه کنید. این مجموعه با بکار گیری منابع و متد های آموزشی مدرن توانسته دوره های آمادگی آزمون را در 6 نقطه ی تهران ایجاد نماید. شما می توانید برای اطلاع از روند برگزاری کلاس آیلتس در تهران و کلاس های آنلاین آیلتس با گات تماس بگیرید و از مشاوره مشاورین مجموعه برخودار شوید.

 

آزمون آیلتس (Introducing the IELTS test)

آمادگی آزمون آیتلس نیازمند شرکت در کلاس های آمادگی آزمون آیلتس است. برای شرکت در این کلاس ها باید به مراکز معتبر آموزشی زبان ،همچون آموزشگاه زبان گات مراجعه کرد ، آموزشگاه زبان گات با کادری از اساتید تحصیل کرده و حرفه ای بهترین برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون آیلتس است.
آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی کشور انگلستان است که در مقابل آزمون تافل کشور آمریکا قرار دارد.این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا ومرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

 

معرفی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) معتبرترین آزمون بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است. این آزمون همه مهارت های انگلیسی (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن ) را ارزیابی می کند و به گونه ای طراحی شده است که منعکس کننده کاربرد روزمره زبان در تحصیل ،کار و زندگی باشد. یکی از ویژگی های بارز این آزمون بخش شفاهی است که به صورت مصاحبه ای رو در رو با ممتحن بین المللی انجام می شود.

آمادگی آزمون آیلتس نیازمند گذراندن دوره های آموزشی تحت نظر استادان مجرب صورت میگیرد . لزا برای آمادگی در آزمون آیلتس نیازمند شناخت مراکز
آموزشی زبان معتبر هستیم .آموشگاه گات پیوسته در نظر دارد با همکاری کادری مجرب از اساتید حرفه ای و تحصیل کرده ،با سابقه ی داخلی و خارجی زبان آموزان را به با آمادگی کامل برای آزمون آیلتس وارد این عرصه نماید .

 

انواع آزمون آیلتس

دو نوع آزمون آیلتس وجود دارد:
1.آکادمیک
2.عمومی

آزمون آیلتس آکادمیک :آزمون آیلتس آکادمیک زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که فرد قصد تحصیل در دوره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد را دارد . و همچنین برای کارکردن بصورت تخصصی مورد استفاده قرار میگیرد.

آزمون آیلتس عمومی :برای مواقعی مناسب است که فرد می‌خواهد در مقاطعی پایین‌تر از کارشناسی تحصیل کند. کسانی که خواهان مهاجرت به استرالیا، مهاجرت به کانادا، نیوزیلند و انگلیس هستند، به این آزمون نیاز دارند.

 

 

IELTS Exam Preparation

 

آمادگی آزمون آیلتس بدون کلاس

آمادگی آزمون آیلتس بدون کلاس مسلما کار دشوار و پیچده ای است ولی غیر ممکن نیست . تجربه نشان داده است که افرادی هستند که بدون گذراندن دوره و یا کلاس موفق کسب نمرات بالا شده اند. اما افرادی که قصد دارند بدون حضور در کلاس و یا گذراندن دوره ای در آزمون آیلتس شرکت کنند نیازمند تلاش و خواندن مقالات و کتاب های بسیار ی هستند همچنین باید کتاب تست های بسیاری تهیه کنند. تا آمادگی آزمون آیلتس را داشته باشند.

رعایت چهار نکته بسیار مهم که امادگی شما در آزمون آیلتس را بالا میبر به شرح ذیل می باشد :

1. تقویت مهارت Listening
2. آشنایی با نحوه برگزاری آزمون و تکنیک های پاسخگویی به سوالات
3. افزایش تمرکز و سرعت پاسخگویی با انجام حداقل روزی یک تست Listening
4. افزایش لغت معنی به شکل شنیداری

آموزشگاه زبان گات به علت اینکه برخی از زبان آموزان شاغل هستند و زمان شرکت در کلاس ها را ندارند تصمیم به برگزار کردن کلاس های آنلاین نموده است و کلاس های انلاین با شرایط کلاس های حضوری برگزار می شوند وتفاوتی بین کلاسهای آنلاین و حضوری وجود ندارد .

 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی آیلتس آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آیلتس آموزشگاه زبان گات مطلع شوید.

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *