کلاس آیلتس تضمینی

برای این که در آزمون آیلتس موفق شوید باید به چندین نکته مهم در انتخاب آموزشگاه زبان و البته دلایل شرکت در آزمون آیلتس دقت فرمایید. قبل از این که تصمیم به شرکت در کلاس آیلتس بگیرید ابتدا باید هدف های خود را شناسایی کرده و با کارشناس آموزش در موسسه زبان گات مطرح کنید تا با برنامه ریزی دقیق شما را در مسیر موفقیت قرار دهند. در مرکز زبان گات برنامه آموزشی استاندارد، آیلتس تضمینی، یعنی 100 درصد قبولی در آزمون را در اختیارتان قرار می دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید:

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان برای آیلتس

این روزها بسیاری از موسسه های زبان کلاس های تخصصی آموزش آیلتس برگزار می کنند که شاید روش و اصول برنامه ریزی و یا کتاب هایی که استفاده می کنند خیلی موثر و مفید نباشد. در موسسه زبان گات اساتید مجرب، تحصیل کرده و با سابقه در تدریس برای کلاس آیلتس تضمینی انتخاب می شوند. با توجه به این که این اساتید در وورک شاپ های بین المللی که در آموزشگاه زبان گات برگزار می شود، شرکت می کنند از منابع آموزشی استاندارد در کلاس ها استفاده کرده و روش های جدید و نوین تدریس را در آموزش به کار می برند.

انواع دوره های کلاس آیلتس تضمینی

کلاس های آیلتس در مرکز زبان گات به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می شود که زبان آموزان با توجه به مدت زمان و راهنمایی هایی که کارشناسان آموزش در اختیارتان قرار می دهند می توانند یکی از این دوره ها را انتخاب نمایند. کلاس های خصوصی آیلتس برای آن دسته از زبان آموزانی که زمان دقیقی برای شرکت در کلاس های ترمیک ندارند بسیار مناسب می باشد. به این صورت که انتخاب تعداد جلسات در یک هفته، ساعات برگزاری جلسات و محل تشکیل کلاس (در آموزشگاه زبان، محل کار یا منزل) به عهده زبان آموز می باشد.

قیمت کلاس های آموزشی آموزشگاه زبان گات متغییر می باشد و در این خصوص نمی توان قیمت ثابتی را برای دوره های آموزشی این مجموعه اعلام کر شما می توانید برای کسب اطلاعات در خصوص آخرین تغییرات قیمت ها به وب سایت آموزشگاه زبان گات بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید و از آخرین هزینه ی کلاس ها مطلع شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *