تدریس خصوصی زبان آلمانی

کلاس  های تدریس خصوصی زبان آلمانی

امروزه زبان آلمانی یکی از زبان های رایج و پرکاربرد در جوامع مختلف می باشد. زیرا بسیاری از افراد برای رسیدن به اهدافشان مستلزم یادگیری این زبان هستند. در برخی مواقع از قبیل کمبود زمان ، شاغل بودن  و…  امکان شرکت در کلاس های حضوری و یا امکان حضور در آموزشگاه زبان وجود ندارد و فرد مستلزم شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی می باشد. 

در این موسسه تدریس خصوصی زبان آلمانی، کلاس های آنلاین، فشرده و ترمیک برگزار می شود که با توجه به شرایط خود می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در این آموزشگاه زبان بیش از 20 زبان رایج و نادر تدریس می شود که دارای 6 شعبه در پونک، جنت آباد، جردن، رسالت، کاشانی و خیابان ولیعصر می باشد. این شعبه ها تنها با هدف دسترسی آسان شما زبان آموزان تاسیس شده است و به دست یک مدیر اداره می شود و هیچ یک از شعب نسبت به دیگری برتری نداشته زیرا تمامی اساتید در هر 6 شعبه حضور دارند.

موسسه ی زبان گات با در نظر گرفتن شرایط زبان آموزانی که امکان حضور در کلاس های ترمیک برای آنها وجود ندارد، تصمیم به برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی زبان آلمانی نمود. در این دوره ها آموزش با شیوه ی نوین و جدید صورت می گیرد و تمرکز بر روی مباحثی است که زبان آموز در آن مشکل دارد و دچار ضعف است و یا در راستای رسیدن زبان آموز به اهدافش باشد. در این مقاله برخی از ویژگی های تدریس خصوصی زبان آلمانی و  ویژگی آموزشگاه زبان گات را مورد بررسی قرار می دهیم. تدریس خصوصی زبان آلمانی این امکان را فراهم می کند تا شما عزیزان در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه ی خود از شرکت در این دوره  را ببینید.

ویژگی کلاس های خصوصی در گات

  • امکان برگزاری کلاس ها در زمان مورد نظر زبان آموز
  • آموزش در محل مورد در خواست زبان آموزان (محل کار ، منزل ، آموزشگاه )
  • استفاده از متد و منابع آموزشی جامع و تایید شده توسط سفارت آلمان 
  • حضور اساتید تحصیلکرده و با سابقه 
  • برگزاری کلاس ها طبق برنامه ی خواست در راستای رسیدن زبان آموزان به اهدافشان
  • برگزاری دوره ها به صورت فشرده
  • برگزاری کلاسها بصورت هدفمند
  • هزینه مناسب
تدریس خصوصی زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی

آموزشگاه زبان گات 

موسسه ی زبان گات با در نظر گرفتن شرایط مختلف برای زبان آموزان کلاس های خصوصی زبان آلمانی را برگزار می نماید. این موسسه طی یک ده فعالت در زمینه ی آموزش زبان های زنده ی دنیا به صورت های مختلف به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران شناخته شده است. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیثشتر با موسسه ی زبان گات تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز جهت نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی موسسه ی گات را بدست آورید. همچنین شما می توانید از طریق وبسایت آموزشگاه زبان گات ثبت نام خود را به صورتد آنلان انجام دهید و تخفیف های ویژه ی گات بهرمند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *