ویژگی های آموزشگاه زبان خوب

ویژگی  یک آموزشگاه زبان خوب

در این مقاله سعی براین است که متد های ها تشخیص آموزشگاه زبان خوب را بشناسیم .آموزشگاه زبان خوب دارای چه ویژگی هایی است؟ اساتید آموزشگاه زبان خوب دارای چه ویژگی هایی است؟ویژگی یک آموزشگاه زبان خوب به چه شکل است ؟ مشتری مدارای در اموزشگاه به چه صورت است؟
شما با خواندن ادامه ی مطلب به راحتی قادر به تشخیص یک آموزشگاه زبان خوب می شوید.

 

 

مشتری مداری در آموزشگاه زبان خوب

یکی از روش های تشخیص آموزشگاه زبان خوب رفتار پرسنل آموزشگاه زبان است.نحوه ی برخورد مدیر مشاورین آموزشگاه زبان و برطرف کردن مشکلات وپیگیری مسائل زبان آموزان آموزشگاه است.
در یک آموزشگاه زبان خوب،وظیفه ی اصلی پرسنلین آموزشگاه ارائه خدمات به زبان آموزان است.رفتار و علم زبانی اساتید با عث ایجاد انگیزه برای زبان آموزان می شود.

 

 

محیط مناسب آموزشی آموزشگاه زبان گات

مهمترین شاخصه یک محیط آموزشی میزان آرامش موجود در آن محیط آموزشی است . محیط آموزشی باید مملوء از آرامش باشد تا زبان آموزان دچار تنش و استرس نشوند . صدای زنگ تلفن و تردد بسیار باعث برهم ریختن ذهن زبان آموزان می شود.
دیزاین یک محیط آموزشی باید با دکوراسیون یک محیط اداری متفاوت باشد و یک محیط شاد و مفرح برای زبان آموزان باشد تا باعث جذابیت برای زبان آموزان شود.

 

 

ویژگی های اساتید

تسلط کامل بریک زبان و یا زبان مادری نمی تواند دلیل بر خوب بودن اساتید باشد . برای مثال زبان فارسی برای ایرانی ها یک زبان مادری به حساب می آید. ولی همه ی مردم ایران نمی توانند به عنوان یک استاد زبان فارسی ، زبان فارسی را آموزش دهند.
در یک آموزشگاه زبان خوب باید در هر دوره یک فرم نظر سنجی توسط زبان آموزان پر شود چرا که این عمر باعث می شود کمی و کاستی ها برطرف شود. در فرم نظر سنجی اخلاق و نحوه ی تدریس باید نوشته شود تا اگر کمی و کستی از سمتاساتید بود بر طرف شود.

 

 

منابع آموزشی

بهترین معیار انتخاب کتاب های آموزشی ، این است که کتاب باید از زبان مؤلف چگونگی تدریس و تکنیک های پیشنهای وی را به صورت جزء به جزء به اطلاع اساتید برساند.به عنوان نمونه از دلایل موفقیت کتاب های Four Corners طبقه بندی راحت کتاب برای راهنمایی اساتید در Teachers’ Book است، زیرا هر چه رابطه مؤلفان کتاب ها و استادان بیشتر باشد، موفقیت استاد در راستای آموزش مناسب بیشتر خواهد بود. در نتیجه آموزشگاه باید خود به تألیف کتاب و جزوات آموزشی بپردازد یا از کتاب هایی با راهنمای بسیار جامع تدریس استفاده نماید.

 

نحوه ی ارزیابی
در یک آموزشگاه زبان برگزاری آزمون فاینال نباید یک آزمون استرس زا باشد بلکه باید آزمون در محیطی آرام برگزار شود تا زبان آموز را دچار تنش و استرس نکند .
آموزشگاه زبان گات با فراهم کردن محیطی آرام و مناسب باعث و داشتن پرسنلی با تجربه ، اساتید با سابقه و تحصیل کرده به عنوان آموزشگاه زبان خوب در تهران معرفی شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *