آموزش زبان انگلیسی در جنت آباد

آموزش زبان انگلیسی در جنت آباد

امروزه یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک اصل مهم می باشد. اگر به دنبال آموزش زبان انگلیسی در جنت آباد هستید ما به شما آموزشگاه زبان گات را معرفی می کنیم.  آموزشگاه زبان گات با ارائه ی بهترین متد های آموزش زبان انگلیسی در جنت آباد و دیگر شعبات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران معرفی شده است.

موقعیت جغرافیایی شعبه جنت آباد

آموزشگاه زبان گات در جنت آباد از موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی برخوردار است. دسترسی به شعبه جنت آباد از طریق وسایل نقلیه ی عمومی از جمله اتوبوس و تاکسی امکان پذیر است. اموزشگاه زبان گات در سال 1388 تاسیس شده است. این شعبه واقع در جنت آباد جنوبی پایین تر از مرکز خرید سمرقند نبش خیابان باهنر قرار دارد.

ویژگی آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات به دلیل داشتن برخی ویژگی ها و همچنین رعایت برخی نکات مهم آموزشی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران در حال حاضر در حال فعالیت است.  برخی از ویژگی های آموزشگاه زبان گات به شرح زیر است:

بکار گیری متد های آموزشی جدید: آموزشگاه زبان گات از منابع ای برای آموزش استفاده می کند که مطابق با آخرین استاندارد های آموزش روز دنیا می باشد.

محیط آرام و کاملا آموزشی

همکاری با اساتیدبا سابقه: اساتید آموزشگاه زبان انگلیسی گات اساتیدی کاملا حرفه ای و با سابقه هستند، همچنین دارای مدرک دانشگاهی و بین المللی هستند.

مشاورین: حضور مشاورین با سابقه و تحصیل کرده جهت ارائه ی مشاوره های تخصصی به زبان آموزان و مراجعین به آموزشگاه زبان.

ارائه مدرک بین المللی در پایان هر دوره آموزشی: بعد از گذراندن هر دوره در پایان هر دوره یک مدرک فنی به زبان آموزان ارائه می شود.

برگزاری دوره های آموزشی متفاوت: آموزشگاه زبان گات با در نظر گرفتن شرایط مختلف زبان آموزان از جمله شرایط کاری ، تحصیلی ، موقعیت جغرافیایی و.. دوره های آموزشی متفاوتی را برای زبان آموزان برگزار می نماید.

کادر اداری مجرب: حضور کادری با تجربه در آموزشگاه جهت پیگیری آمور زبان آموزان.

برگزاری دوره های آموزشی متفاوت: برگزاری دوره های متفاوت از جمله دوره های آموزش حضور و غیر حضوری.

برخی از ویژگی های آموزشگاه زبان گات را مختصرا بیان کردیم. شما می توانید به راحتی و با تضمین کامل در آموزشگاه زبان گات ثبت نام کنید و از دوره های مختلف این مجموعه استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *