مراکز آموزش زبان انگلیسی در تهران

مراکز آموزش زبان انگلیسی در تهران 

اگر به دنبال بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در تهران هستید؛ بدون تردید گات بهترین آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی در تهران است. این موسسه زبان بین المللی با استفاده از برترین متد دنیا و با حضور  مجربترین اساتید در حال حاضر در تهران به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در حال فعالیت است. رویکرد آموزشی کلاس های آموزشگاه زبان گات بر روی مکالمه می باشدو تمرکز تنها بر روی گرامر زبان نیست.

 

 

مراکز آموزش زبان انگلیسی در تهران

مراکز آموزش زبان انگلیسی در تهران

گات در سال 2009 میلادی فعالیت های خود را آغازنمود و در حال حاضر در 6 نقطه ی تهران دارای 6 شعبه ی فعال می باشد. شما می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی به یکی از شعب آموزشگاه زبان گات مراجعه کنید این مجموعه در طول یک ده توانسته با سابقه ی در خشان در زمینه ی آموزش زبان های رایج و نادر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان شناخته شود. گات از سال 1388 تا کنون دارای دارای بیش از 15 هزار زبان آموز موفق در آزمون های بین المللی در خود پرورانده است.

 

شعب آموزشی گات

  • شعبه ی یک در خیابان آیت الله کاشانی .
  • شعبه ی دو در جنت آباد. 
  • شعبه ی سه در محله ی پونک
  • شعبه چهار در جردن
  • شعبه پنچ  زبان در ولیعصر
  • شعبه ششم در رسالت 

 

 

دوره های آموزش زبان انگلیسی در گات

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی کلاسهای آموزشی متنوع برای زبان انگلیسی می باشد. شما در هر سنی هستید می توانید در کلاس های آموزشی زبان انگلیسی گات ثبت نام کنید. مرکز زبان گات برگزار کننده ی دوره ی آموزشی زبان انگلیسی برای تمامی رده های سنی می باشد. کلاس های آموزش زبان انگلیسی در این موسسه به صورت ترمیک هفته ای ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی ، فشرده ونیمه فشرده برگزار می گردد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با یکی از شعب آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *