آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

معرفی آموزشگاه زبان ایتالیایی  در تهران

آموزشگاه زبان گات با بیش از یک ده سابقه تدریس در عرصه ی آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا جزء بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران قرار دارد.آموزشگاه زبان گات در ابتدای تاسیس توسط یک تیم تحصیل کرده جوان افتتاح شد،و تا به حال دارای 6 شعبه فعال در سطح تهران است.مراکز آموزشی آموزشگاه زبان گات در شمال تهران ،غرب وشرق تهران قرار دارد.

 

 زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی به عنوان زبان رایج کشورهای ایتالیا، سوئیس، سن مارینو و واتیکان به شناحته شده است .کشور ایتالیا به عنوان چهارمین زبان رایج دنیاست .تقریبا 13 درصد مردم اروپا به زبان ایتالیایی صحبت می کنند.بیش از 3درصد مردم اروپا زبان ایتالیا را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده اند. زبان ایتالیایی دربخش های زیادی  از آفریقا، آمریکای جنوبی و مرکزی و شرق اروپا نیزبه عنوان زبان رایج شناخته شده است.

 

هدف از یادگیری زبان ایتالیایی چیست؟

قبل از ثبت نام در آموزشگاه زبان ایتالیایی بهتر است هدف از ثبت نام خود را بدانیم،مشاورین آموزشگاه زبان ایتالیایی گات با دانستن هدف شما از یادگیری زبان ایتالیایی بهتر می توانند شما را راهنمایی کنند. برخی از اهداف زبان آموزان به شرح ذیل می باشد:

  • ادامه ی تحصیل در کشورهای اروپایی
  • مشغول به کار بودن در شرکت های ایتالیایی،وکشورهای که زبان ایتالیایی جزء زبان رایج آنهاست.
  • مهاجرت به اروپا
  • مراودت های کاری بین ایران و اروپا
  • علاقه ی شخصی به یادگیری زبان ایتالیایی
  • مکالمه با دوستان اروپایی

 

دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات

متد آموزشی آموزشگاه زبان گات کتاب های اسپرسو است، در سه جلد طراحی شده است . این کتاب براساس مکالمه برنامه ریزی شده است. کتاب اسپرسوجدیدترین متد آموزشی زبان ایتالیایی  می باشد .که شامل کتاب اصلی سی دی کتابچه تمرینات تکمیلی می باشد. 
هدف از برگزاری این دوره های آموزشی یادگیری مکالمه زبان ایتالیایی  در زمینه علمی، آموزشی، تجاری، اداری و گردشگری و برقراری ارتباط متقابل است.

 

دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات:

  • مقدماتی espresso   primario
  • متوسطه espresso Intermedio
  • پیشرفته espresso   avanzato

 

نحوه ی برگزاری کلاس های آنلاین

مدت زمان کلاس  های آنلاین آموزشگاه زبان گات 60دقیقه است .که با قوانین کلاس های حضوری برگزار می شود و تنها وجه تمایز کلاس های آنلاین و حضوری در حضوری نبودن کلاس ها است.

 

 

هزینه ثبت نام کلاس های زبان ایتالیایی

هزینه ی کلاس های آموزشی آموزشگاه گات به شرح ذیل است :

Ecole d'italien à Téhéran

Ecole d’italien à Téhéran

 

شما می توانید برای یادگیری با بهترین متد های آموزشی در آموزشگاه زبان گات ثبت نام کرده و با پشتیبانی تیم حرفه ای آموزشگاه گات به بالاترین سطح آموزشی زبن دست یابید. برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس گرفته و سوالات خود را جویا شوید و از مشاوره های تخصصی آموزشگاه برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *