آموزشگاه زبان چینی


زبان چینی جزء زبان های نادر در این دوره است. امروزه آموزشگاه های کمتری نسبت به دیگر زبان ها ، زبان چینی را جزء دسته های تدریس زبان خود قرار می دهند. 
زبان آموزان و دوستداران زبان چینی برای یادگیری زبان چینی می بایست در یکی از  بهترین آموزشگاه زبان چینی ثبت نام کرده و با بهره گیری از علم اساتید به هدف خود برسند.

قیمت کلاس های آموزشی آموزشگاه زبان گات متغییر می باشد و در این خصوص نمی توان قیمت ثابتی را برای دوره های آموزشی این مجموعه اعلام کر شما می توانید برای کسب اطلاعات در خصوص آخرین تغییرات قیمت ها به وب سایت آموزشگاه زبان گات بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید و از آخرین هزینه کلاس ها مطلع شوید. آموزشگاه زبان چینی گات مفتخر است ، که با سابقه و پشتکار خود توانسته است تمامی زبان های زنده ی دنیا را با همکاری اساتید مجرب و فوق حرفه ای در آموزشگاه زبان گات پیش ببرند.

آموزشگاه زبان چینی

آموزشگاه زبان چینی

زبان چینی

زبان چینی زبان رسمی کشور چین و زبان مورد استفاده ی بخشی ازمردم شرق آسیا است. گستردگی زبان چینی به شکلی است که می توان هر کلمه زبان چینی را یک زبان جدا دانست،با این وجود مجموعه زبان های چینی به عنوان شکل های مختلف یک زبان اشاره می شود.زبان چینی ماندارین به عنوان زبان رسمی چین شناحته شده است و برای پیاده سازی ارتباط در چین مدت هاست که از این زبان استفاده می کنند. چینی ماندارین با لهج شهر پکن به عنوان زبان رسمی کشور چین شناخته شده است. بیشتر از 70% مردم چین زبان مادریشان زبان چینی ماندارین (官話) است. اغلب مردم چین به این زبان صحبت می کنند.

دوره های آموزش زبان چینی

دوره های مکالمه و آموزش زبان چینی طبق متد 345 در آموزشگاه زبان چینی گات تدریس می شود و در کنار منابع آموزشی معرفی شده از سمت سفارت کشور چین کتب کمک آموزشی دیگر هم مورد استفاده قرار می گیرد. دوره های آموزش زبان چینی زیر نظر اساتید مجرب و با سابقه درخشان برای زبان آموزان برگزار می شود. از آنجایی که چینی جزء 5 زبان سخت دنیا به شمار می رود، داشتن استادی حرفه ای در یادگیری شما تاثیر بسیار زیادی دارد. مرکز زبان گات دارای اساتید متخصص در آموزش زبان چینی است که تا به امروز و با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه آموزش زبان های خاص توانسته رضایت تمامی زبان آموزان خود را جلب کند. 

آموزشگاه زبان چینی

آموزشگاه زبان چینی

متد های آموزش زبان چینی

  • آموزشگاه زبان چینی گات در گام اول اقدام به برگزاری کلاس های آکادمی ترمیک و فشرده نموده است.
  • برقراری ارتباط با مراکز آموزشی زبان چینی و دانشگاه ، و بهره بری از سابقه و توانمندی هایشان در خصوص پیش برد اهداف آموزشگاه زبان.
  • برگزاری کلاس های مبانی تجارت چین و کلاس های مرتبط برای حمایت از منافع مردم ایران در مبادلات خود با چین.
  • فروش کتاب و جزاوت و لوازم کمک آموزشی زبان چینی. 

دوره های آموزش زبان چینی

موسسه ی زبان گات با در نظر گرفتن شرایط مختلف و اهداف زبان آموزان دوره های آموزشی متنوع ای را برگزار می کند. دوره های آموزشی این مجموعه در راستای رسیدن زبان آموزان به اهدافشان برگزار می گردد.

  • برگزاری کلاس های گروهی
  • برگزاری کلاس های خصوصی
  • برگزاری کلاس های آنلاین خصوصی
  • برگزاری کلاس های آنلاین گروهی

برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید. مشاورین آموزشگاه زبان گات از ساعت 8 صبح الی 21  پاسخگوی شما عزیزان هستند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *