آموزشگاه زبان کودکان

آموزش زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان

همانطور که میدانید آموزش زبان کودکان به خصوص زبان انگلیسی اگر در بهترین آموزشگاه زبان کودکان و از سنین خردسالی و کودکی آموزش داده شود همچون زبان مادری برای فرد ملموس و آسان میشود و بدیهی است شخصی که آموزش را از دوران کودکی شروع کرده است مشکلات و سختی های یک بزرگسال را در فراگیری زبان نخواهد داشت. اگر یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان را در یک آموزشگاه معتبر آغاز نمایید این امر موجب می شود کودکان شما نسبت به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند شوند. منابع و شیوه های آموزشی در یادگیری زبان انگلیسی کودکان و همچنین در ایجاد علاقه به آنها بسیار تاثیر گذار است. همچنین رفتار و نحوه ی ارتباط برقرار کردن کارکنان یک مجموعه در یادگیری زبان کوکان تاثیر بسیار دارد. در ادامه ی این مقاله شما عزیزان با آموزشگاه زبان و همچنین مدرسه ی زبان انگلیسی کودکان آشنا خوهید شد.

 

آموزشگاه زبان کودکان

برای این مهم ما بهترین آموزشگاه زبان کودکان را به شما معرفی میکنیم. آموزشگاههای بسیاری در سرتاسر کشور اقدام به برگزاری دوره های مخصوص خردسالان و کودکان نموده اند، اما باید بدانیم که آموزش زبانی غیر از زبان مادری به یک خردسال یا کودک که هنوز وارد دوران مدرسه نشده یا در سالهای ابتدایی آموزش قرار دارد، حتما باید از ظرافتهای روانشناختی خاصی برخوردار باشد تا کودک علاوه بر علاقمند شدن به زبان دوم، مشتاق به فرایند یادگیری و آموزش شود و فضای آموزشی دلسردش نکند.

این دوران را در روانشناسی دوران طلایی علاقمندی به آموزش نامیده اند. به این معنی که اگر در این دوران کودک آنطور که باید آموزشها را دریافت کند مسیر زندگی تحصیلی و علمی و نگرش کلی او نسبت به بحث آموزش و بخصوص آموزش زبان دوم شکل میگیرد و بالعکس اگر این اتفاق نیفتد کودک از تمام دوره های آموزشی پیش رو دوری کرده که تبعات خوبی را در پیش ندارد.

کتاب فوفیکس

آموزشگاه زبان کودکان برگزار کننده ی دوره های آموزشی متنوع می باشد. این دوره های آموزشی عبارتند از : کلاس های ترمیک دو روز در هفته ، کلاس های خصوصی ، کلاس های آنلاین ، کلاس های فشرده ی آخر هفته و… 

مدرسه ی زبان انگلیسی

امروزه بسیاری از والدین به منظور پرکردن اوقات فراغت و زمان خالی کودکان خود تصمیم به ثبت نام کودکان در مدرسه ی زبان انگلیسی می نمایند. عملکرد مدرسه ی زبان انگلیسی به این صورت است که کودکان طبق یک ساعت مشخص وارد آموزشگاه می شوند و تا ساعت مقرری در مدرسه ی زبان انگلیسی حضور خواهند داشت. جلسات آموزشی در مدرسه ی زبان انگلیسی هر روزمی باشد. 

آموزشگاه زبان کودکان
آموزشگاه زبان کودکان

 

 

بهترین آموزشگاه زبان و مدرسه ی زبان انگلیسی

برای این مهم مرکز زبان گات به عنوان بهنرین آموزشگاه زبان کودکان با بهره گیری علمی ترین اصول روانشناختی کار با کودکان و جدیدترین متد آموزشی ویژه کودکان اقدام به برگزاری دوره های ویژه خردسالان و کودکان نموده که در این دوره ها از بهترین اساتید ویژه کودکان با تحصیلات مرتبط در این زمینه استفاده شده و همچنین استفاده از مجموعه کتابهای phonics و family&friends که تایید شده ترین مجموعه کتابهای آموزشی برای رده های سنی خردسالان و کودکان میباشد.

لازم به ذکر است در مرکز زبان گات دوره های ویژه کودکان همچون زبان مادری به کودک آموزش داده میشود، کلاسها موزیکال و سرگرم کننده است و کودکان را با استفاده از وسایل کمک آموزشی جذاب مثل فلش کارتها و پوسترهای آموزشی به فضای کلاس علاقمند میکنند و کودکان که در این دوره های مرکز زبان گات آموزش زبان خود را آغاز میکنند، همگی ار بهترین نتیجه لازم برخوردار میشود. مرکز زبان گات به دلیل تقاضای زیاد مراجعین در مجموعه دپارتمان مدرسه زبان انگلیسی کودکان را نیز راه اندازی کرده است. در مدرسه ی زبان انگلیسی گات آموزش از مبتدی برای کودکان 4-7 سال صورت می گیرد. همچنین آموزش با استفاده از شیوه های نوین آموزشی صورت می گیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ی برگزاری کلاس های مدرسه ی زبان انگلیسی به آموزشگاه زبان گات مراجعه کنید و یا با مجموعه ی گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی این مجموعه مطلع شوید.


2 پاسخ به “آموزشگاه زبان کودکان”

  1. Shima گفت:

    سلام طرح ویژه ای برای تعطیلات تابستانی واسه بچه های 7 تا 10 سال دارید؟

  2. مهناز گفت:

    سلام برای کودکان هم پکیج ها آنلاین یادگیری زبان دارید؟ به چه صورت هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *