بهترین آموزشگاه زبان کودکان

بهترین آموزشگاه زبان کودکان

 آموزشگاه زبان کودکان بر روی چهار مهارت اصلی گفتن، نوشتن، خواندن و شنیدن برنامه ریزی های مختلفی صورت گرفته است. از همان آغاز و به صورت گام به گام کودک یا نوجوان با یادگیری مطالب با تمامی این مراحل و مهارت ها آشنا می شود. اساتید این بخش در ، مرکز زبان گات در تهران علاوه بر چهار مرحله گزینش تخصصی که در دربار‌ه‌ی ما توضیح داده شده است، با توجه به حساس بودن این دوره می بایست روان شناسی کار با کودکان را نیز گذرانده باشند.

روحیه کودکان بسیار حساس است و با توجه به در نظر گرفتن این موضوع آموزشگاه زبان گات اساتیدی را برای تدریس این دوره ها نظر گرفته است که مدرک دوره های روانشناسی کودک را داشته باشند تا خدایه نکرده با یک رفتار بد دچار دلسردی کودکان از یادگیری زبان نشوند.

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران

مرکز زبان گات، بهترین آموزشگاه زبان کودکان برگزار کننده دوره های آموزشی تما می زبان های زنده ی دنیا  برای کودکان در سطوح مختلف آموزشی می باشد. بسیاری از کار‌شناسان بر این باورند هرچه زبان دوم در سنین پایین‌تری به کودک آموزش داده شود احتمال این‌که کودک در سال‌های بعد در یادگیری این زبان موفق‌تر باشد، بیشتر است. بررسی‌های بیشتر در مورد یادگیری زبان در سنین پایین نشان داد برخورد اجتماعی‌ کودک با یادگیری زبان، تقویت می‌شود و حتی در ارتباط با دیگر بچه‌ها موفق‌تر عمل می‌کند. خوشبختانه آموزشگاه زبان گات با برگزاری دوره تربیت مدرس زبان ( ttc ) و ارائه مدرک بین المللی تربیت مدرس گام های بزرگی در تربیت مدرس برای این رده سنی برداشته است تا کودکان و نوجوانان از یادگیری زبان لذت ببرند و هر چه بیشتر مشتاق یادگیری زبان تا سطوح پیشرفته گردند. علاقه کودکان به آموزش زبان باعث شده تا والدین آنها بدنبال روشهای نوین و منابع معتبر  آموزشی باشند.

کتاب کودکان

کودکان در بین همه روشها آموزش تصویری و ویدیویی را بیشتر از بقیه روشها می پسندند. کلیپ های جذاب آموزشی ما در این در بهترین آموزشگاه زبان کودکان یعنی گات باعث جذب بیشتر کودک دلبند شما به زبان می شود. دروس مهمی که در آموزشگاه زبان گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان کودکان تدریس میشود تنها یک مقدمه برای شروع یادگیری اصولی هستند. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید این است که چون کودکان در ابتدای مرحله یادگیری هستند، باید آموزش شان کاملا اصولی باشد وگرنه فرایند یادگیری شان اشتباه و بسیار زمان بر خواهد شد و آنها خود بخود از یادگیری دلسرد می شوند. حتما سعی کنید از بهترین آموزشگاه های زبان کودکان و استاندارد آموزش زبان کودکان استفاده کنید. والدین بسیاری دوست دارند آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود را در منزل به عهده بگیرند، اما نمی‌دانند که از کجا باید آغاز کنند. مهم نیست که سطح انگلیسی شما عالی است یا نه. مهم‌ترین نکته این است که شما مشتاق هستید و کودک‌تان را نیز تشویق می‌کنید. کودک شما اشتیاق‌تان برای یادگیری زبان را درک می‌کند. نگران نباشید اگر کودک‌تان بلافاصله انگلیسی صحبت کردن را آغاز نکند. بچه‌ها نیاز به مقداری زمان دارند تا زبان را یاد بگیرند.

Best Children's Language School

Best Children’s Language School

 

آموزش زبان به کودکان

کلیه کلاسهای تخصصی آموزشگاه زبان گات در بهترین آموزشگاه زبان کودکان در شهر تهران به صورت تضمینی برگزار خواهد. هر کودک ۲ تا ۷ ساله در این کلاس ها به صورت میانگین در طول هر دوره ۱۲ جلسه ای به بیش از ۷۰ لغت و جمله مسلط میگردد.همچنین به منظور تسریع فرایند یادگیری در بین کودکان، جلسات آموزشی ویژه ای برای والدین فراگیران برگزار خواهد شد. کلاسهای آموزشی مبتنی بر متد یادگیری زبان به شیوه زبان مادری می باشد که باعث تسلط کامل فراگیر به لهجه بومی زبان و ارتقا هوش کلامی و اجتماعی فراگیر می گردد.

شما میتوانید جهت دریافت و تکمیل اطلاعات خود با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و با مشاورین آموزشگاه زبان گات در ارتباط باشید و از راهنمایی های آن ها بهرمند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *