بهترین کتاب برای آموزش زبان انگلیسی

استفاده از کتاب های استاندارد بین المللی از مهم ترین فاکتورهای موفقیت یک موسسه زبان انگلیسی به شمار می رود. کتاب مناسب می تواند به تدریس استاد و اهداف زبان آموز مسیر دهد و هر چه سریع تر به نتیجه مطلوب برسید. بهترین کتاب برای آموزش زبان انگلیسی شامل کتاب های اصلی و کمک آموزشی می باشد که در این بخش شما را با منابع آموزشی استاندارد مرکز زبان گات آشنا خواهیم کرد.

 

 

کتاب های  Summit, Top Notch

 

 

 

 

 

 

سری کتاب های Summit,Top Notch بهترین منابع آموزشی و تدریس است که اساتید موسسه زبان گات نیز از آن ها استفاده می کنند. این دو کتاب برای تقویت زبان عمومی تا سطح بالا در هر 4 مهارت (Listening, Reading, Writing, Speaking) مناسب می باشند.

 

 

تمام این کتاب ها بر اساس موضوعات بروز و کاربردی طراحی شده و ضمن تاکید بر مکالمه، تمامی مهارت های زبان انگلیسی از قبیل دستور زبان، کلمات، مهارت های خواندن و نوشتن، مکالمه و درک مطلب شنیداری را در بر می گیرند.

 

کتاب کمک آموزشی oxford word skills

 

سری کتاب‌های آموزش لغات انگلیسی آکسفورد که در سه سطح ارائه می‌شود و در آن کلمات، عبارات و دستور زبان‌های داخل متن مورد بررسی قرار می‌گیرند. این کتاب به مهارت فراگیری لغت زبان آموز کمک ویژه‌ای می‌کند. تمرین‌های فراوان این مجموعه اعتماد به نفس کافی برای استفاده از لغات جدید را ایجاد می‌کند.

 

 

آموزشگاه زبان اکراینی

 

 

 

 

کتاب آموزش زبان انگلیسی

همه کتاب هایی که معرفی شد ویژگی های یک کتاب خوب را داشتند و ارزش خرید و یادگیری از آنها را دارد ، بهترین کتاب فقط می تواند بر اساس توانایی های دانش آموزان انتخاب شوند .

بهترین راه حل برای انتخاب کتاب این است که هر کتاب را تجزیه و تحلیل کرد و با نقاط ضعف هر دانش آموز مقایسه کرد . معلمین هم باید این نکته را در نطر بگیرند که کدام کتاب برای کلاس مناسب می باشد از لحاظ سن ، شخصیت و …. ، مهم نیست چقدر کتاب خشک و بی روح است این شما هستید که باید آن را شکل دهید و کاری کنید که کلاس شما تبدیل به کلاسی الهام بخش شود و مهارت های لازم برای موفقیت را برای دانش آموزان به ارمغان بیاورید.


3 پاسخ به “بهترین کتاب برای آموزش زبان انگلیسی”

  1. ملیکا گفت:

    کتاب تاپ ناچ واقعا بهترین کتاب آموزشیه، مباحث خیلی به روزی داره و تصویر سازیش خیلی قشنگه، از اونجایی که من حافظه تصویریم خیلی خوبه از کتابایی که تصویر زیاد داره خوشم میاد چون زوند یادگیریم رو بهتر میکنه و این کتاب با تصویرای خوبش خیلی تونسته به من کمک کنه، کتاب ورد اسکیل هم همینطور، البته این کتاب به نسبت تصویرای کمتری داره اما پر از لغاته و ادم میتونه تو هر صفحه این کتاب لغات زیادی رو یاد بگیره، ورد اسکیل به نظرم بهترین کتاب برای کسترش لغت هست و کلی نکته های جذاب تو خودش جا داده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.