کلاس آیلتس

آموزش دوره آیلتس  IELTS

دوره آیلتس توسط افراد متخصص در آزمون های زبان در کل دنیا طراحی شده است و در کمتر از 3 ساعت تمامی مهارت های 4 گانه شما شامل (Writing ,Reading ,Listening و Speaking) را مورد آزمون قرار میدهند و تصویری عادلانه و دقیق از این مهارت ها در زبان انگلیسی به شما ارائه میدهند. آیلتس مخفف واژگان (International English Language Testing System) به معنی سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی می باشد . این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان ، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار میشود. نمرات آزمون آیلتس از صفر تا 9 می باشد صفر یعنی هیچ اطلاعات قابل ارزیابی ندارید و 9 یعنی هر 4 مهارت زبان را به طور دقیق صحیح و روان همراه با فهم کامل دارا هستید. مثلا سطح پذیرش در دانشگاه آکسفورد کمترین نمره 7 و برای دانشگاه کمبریح 7 تا 7 و نیم می باشد.

 

 

آموزش دوره آیلتس در گات

در آموزشگاه زبان گات دوره آیلتس برای همه ی سنین برگزار میشود ک در این دوره ها شما نکات کلید مهمی را از استاد خود دریافت خواهید کرد. کلاسهای آیلتس در آموزشگاه زبان گات مخصوص کسانی میباشد که نیازمند شرکت در آزمون آیلتس می باشند. قبل از ورود به کلاس های آیلتس آموزشگاه زبان گات ابتدا تعیین سطح میشوید و سپس در یکی از ترم های آمادگی آزمون آیلتس قرار میگیرید. در روز امتحان ابتدا به سوالات شنیداری سپس به سوالات Reading و بعد به سوالات نوشتن پاسخ خواهید داد. تاریخ و ساعت برگزاری قسمت Speaking در روز امتحان به شرکت کنندگان اعلام می‌شود و معمولاً امتحان Speaking از عصر روز امتحان شروع شده و بمدت ۵ روز ادامه می‌یابد.

 

 

 

 

کلاس های آیلتس در آموزشگاه زبان گات

بسیاری از آموزشگاه زبان ها کلاس های آموزشی بسیاری را برگزار میکنند ولی اساتیدی را برسر کلاس های آموزشی آیلتس قرار می دهند که دانش کافی برای برگزاری این دوره ها را ندارند و موجب می شوند سطح علمی و کیفیت کلاس پایین آمده و در نتیجه زبان آموزان نتوانند به اهداف خود برسند. باید این نکته را در نظر داشت قبل از ثبت نام بهتر است اطلاعاتی در خصوص سابقه ی آموزشی آموزشگاه زبان را به دست آورد و از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی و میزان کیفیت آموزشی مطلع شد تا بعد ها موجب مشکلات برای رسیدن به اهدافمان نشود.کلاس های آموزشی آیلتس بصورت فشرده و نیمه فشرده، خصوصی و یا گروهی،حضوری یا آنلاین برگزار می شود.می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی این مجموعه و منابع و متد ها با یکی از شعب گات تماس بگیرید و از روند برگزاری کلاس ها مطلع شوید.

 

 آزمون آیلتس  IELTS

انواع آزمون : آزمون آیلتس آکادمیک و ازمون آیلتس جنرال

برگزار کنندگان آزمون : کنسرسیومی از British Council ،IDP Education استرالیا ، Cambridge English Language Assessment

مهارت های آزمون : چهار مهارت Reading خواندن ، Listening شنیداری ، Writing نوشتن و Speaking گفتاری

طول مدت آیلتس: 2 ساعت و 45 دقیقه

نمره بندی آیلتس : 0 تا 9 – فاصله های نمرات 0.5 نمره می باشد.

وب سایت رسمی آیلتس: IELTS.org

هزینه : وابسته به هر کشور ممکن است تغییر می باشد.

لازم به ذکر است که نمره قبولی در آزمون آیلتس بستگی به کشوری که به آن مهاجرت می کنید، شرکتی که قصد کار کردن در آن را دارید و یا دانشگاهی که می خواهید ادامه تحصیل دهید، دارد.

آیلتس اکادمیک:

همان طور که از اسم این نوع آزمون مشخص است تمام کسانی که به نوعی قصد تحصیل و یا شرکت در فعالیت های آکادمیک ( استادیاری ، فرصت های پژوهشی و … ) را دارند باید این نوع از تست را انتخاب کنند.

 آیلتس جنرال:
هدف هایی مانند کار ، فرصت های شغلی ، مهاجرتی و سرمایه گذاری در کشور های انگلیسی زبان نیاز به این نوع از آیلتس دارد. نکته قابل توجه این که اگر کشور مورد نظر شما انگلیس است حتما قبل از هر کاری با مشاورین آموزشگاه زبان گات برای تعیین نوع آیلتس خود مشورت کنید.

 

 

 

 

کتاب آموزشی آیلتس  IELTS

فراموش نکنید که هیچ بهترین کتابی برای دوره آیلتس IELTS به معنی یک “تک کتاب” که بخوانید و همه چیز تمام شود، و به هدف بزنید وجود ندارد و حتما در کنار کتاب استاد ماهری که به شما نکات ظریف این آزمون را بیان کند نیاز است که در آموزشگاه زبان گات از بهترین اساتید حوزه ی زبان انگلیسی در خواست شده تا به نیاز یکایک زبان آموزان عزیز آموزشگاه گات درخصوص این آمون بین المللی پاسخ دهند. ساختار آزمون آیلتس به این صورت است که در دو مرحله برگزار می گردد. مرحله اول، بخش کتبی آزمون است که مدت ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه به طول می انجامد. در آزمون کتبی، مهارت های شنیداری، خواندن و نوشتاری مورد ارزیابی قرار می گیرد.مرحله دوم آزمون آیلتس، مرحله گفتاری است. در این بخش مهارت صحبت کردن شما به زبان انگلیسی مورد ارزیابی قرار می گیرد. آزمون آیلتس چندین سال پیش فقط در خارج از ایران برگزار می شد،به مرور زمان مجوز برگزاری این آزمون به برخی موسسات داخل ایران و فقط تهران داده شد.

 

روش های موفقیت در آزمون آیلتس  IELTS

گسترش سطح لغات : هر چه سطح کلمات شما بالا تر باشد درصد موفقیت شما افزایش میابد چون درصد بالایی از قبولی شما را تضمین میکند

یادگیری اطلاحات :‌اصطلاحات نیز همانند کلمات مهم هستند شما اگر اصطلاحات را خوب بلد باشد ترجمه برای شما آسانتر میشود

 کلمات تخصصی :‌ در آزمون آیلتس معمولا درصد زیادی از متن های تخصصی آمده است

 گرامر :‌ گرامر شاید اهمیت کمتری نسبت به گزینه های بالا در آزمون آیلتس تاثیر دارد اما باید یادمان باشد برای کسب بالای ۷ باید هیج قسمتی را از قلم نندازیم

استفاده از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی:برای موفقیت در آزمون بهتر است خود را غرق در کلمات و اصطلاحات انگلیسی کنید و در تلفظ صحیح کلمات بیشتر دقت نمایید.

 

 

 

 

هرآنچه باید درباره آزمون آیلتس بدانیم 

شاید حفظ کردن کلمات زیاد آن هم در بخش های تخصصی و یا یادگیری اطلاحات دز زبان برای هر شخصی کسل کننده خواهد بود پس باید به سراغ راه حل دیگری رفت تا بتوانید حجم زیادی از کلمات را بدون اینکه خسته کننده باشد بتوانیم یادبگیریم پس بهتر است کتاب را کنار بگذاریم و هر روز وقتی را برای مطالعه در سایت های خبری و علمی و یا مجلات و روزنامه ها بگذاریم تا بتوانیم یادگیری کلمات و اصطلاحات را برای خودمان لذت بخش تر کنیم از راه های موثر دیگر میتوان به دیدن فیلم های زیر نویس دار انگلیسی پرداخت که برای این کار بهتر است ابتدا فیلم را بدون زیر نویس انگلیسی دید تا خودمان را محک بزنیم سپس برای بار دوم به همراه زیرنویس تماشا کرد.

خواندن آزمون آیلتس با تمام امتحاناتی که داده اید فرق دارد یکی از مهمترین روش های قبولی آیلتس که بسیاری از داوطلبان بعد از بارها شرکت در این آزمون متوجه میشوند این است که باید توانایی درک خود را از متن بالا ببرند تا آمادگی معنی کردن هر جمله جدیدی را داشته باشند و بتوانند معنی کلمه را درون جمله حدس بزنند.

با به اتمام رساندن دوره های آیلتس و در نهایت با گرفتن مدرک آیلتس یکی از مهم ترین آزمون های بین المللی را پشت سر میگذارید و در این صورت میتوانید برای اقامت و نام نویسی در بزرگترین دانشگاه ها اقدام بکنید،به علت ارزش بالایی که این مدرک دارد،در بسیاری از موسسات دانشگاه ها مراکز اداری و…. از اعتبار بسیاری میتوانید بهره ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *