هیجان انگیز ترین زبان ها از دیدگاه زبان آموزان

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

یادگیری یک زبان جدید همواره فرآیندی هیجان انگیز است و افرادی که سعی به یادگیری یک زبان جدید می کنند، بر طبق بررسی‌ های صورت گرفته دارای شرایط خاص تری به نسبت سایر افراد هستند و هیجان فوق العاده ای را تجربه می کنند.

 

 

بعد از زبان انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم

 

 

به خودی خود زمانی که شما وارد یک قلمرو زبانی جدید می‌ شوید، اتفاقات هیجان انگیزی برای شما خواهد افتاد. به عنوان مثال کافی است تا به دوران مدرسه خود نگاهی کنید و زمانی که برای اولین بار خواندن و نوشتن را فرا گرفتید بازگردید، چه احساسی داشتید؟ در آن دوران فرد در اوج هیجان به سر می برد زیرا احساس می‌ کند که از قلمرو عدم آگاهی وارد حوزه آگاهی و دانش شده است.

 

 

یادگیری هر زبان جدیدی به همین شکل است و زمانی که شما آموزش زبان را آغاز می کنید، به صورت کاملاً اتوماتیک آدرنالین بسیار زیادی در خون شما ترشح می شود زیرا شما در حال تجربه و یادگیری ناشناخته ها هستید. با این حال برخی از زبان ‌ها هستند که به نسبت سایر زبان ها هیجان انگیزتر به حساب می ‌آیند و زمانی که شما در حال آموزش آن ها هستید در شرایط خاصی از نظر روحی و  هیجانی به سر می ‌برید.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با این زبان های هیجان انگیز آشنا کنیم، پس با ما تا انتها همراه باشید.

 

زبان انگلیسی

علت آن که بسیاری از افراد زبان انگلیسی را یکی از زبان های هیجان انگیز دنیا می دانند این است که زمانی که شما قصد یادگیری این زبان را دارید و دوره آموزش خود را شروع می ‌کنید، در اطراف خود می توانید حجم گسترده ‌ای از المان های زبان انگلیسی را مشاهده کنید.

 

 

آموزشگاه های زبان تهران

 

 

 

تنها کافی است تا که به دور و اطراف خود نگاه کنید و با حجم گسترده‌ ای از نوشتار انگلیسی مواجه شوید. وقتی که شما می‌توانید این متن‌ ها را خوانده و آن را درک کنید، احساس خارق العاده ‌ای برای شما به وجود می ‌آید. از این رو می ‌توان گفت که یادگیری زبان انگلیسی همان احساسی را به شما منتقل می‌ کند که برای اولین بار خواندن و نوشتن به زبان مادری خود را فرا گرفتید.

 

زبان فرانسوی

بدون هیچ شک و تردیدی باید زبان فرانسوی را همانند کشور فرانسه مخصوص عاشقان نامید، زیرا صحبت کردن به این زبان به قدری خاص و هیجان انگیز است که هر کسی را می تواند جذب خود کنند. ویژگی اصلی زبان فرانسوی همان شیرینی خارق العاده لهجه و گویش آن است.

برای آن که متوجه عمق هیجان انگیز بودن زبان فرانسوی شوید، کافی است تا چند ویدیو به این زبان را تماشا کنید تا با لهجه و گویش جذاب این زبان آشنا شده و جذب آن شوید. به دلیل همین هیجان انگیز بودن و شیرینی فرانسوی است که بسیاری از افراد زبان فرانسوی را به عنوان زبان دوم یا سوم خود انتخاب می ‌کنند و سعی می‌کنند تا به این زبان عاشقانه مسلط شوند.

 

زبان ایتالیایی

شاید تعجب کنید اما بسیاری از اساتید حوزه آموزش زبان به زبان ایتالیایی لقب زبان موسیقی داده اند، زیرا این زبان از نظر تلفظ به عنوان خاص ترین زبان دنیا شناخته می شود. در زبان ایتالیایی به صورتی کلمات، لحن و لهجه مورد استفاده قرار می گیرد که گویا در حال گوش دادن به یک موسیقی هستید. زبان ایتالیایی یک زبان ریتمیک به حساب می ‌آید و جملات در این زبان به نحوی تلفظ می شوند که دارای آوای فوق العاده می باشند.

تماشای فیلم های ایتالیایی زبان به شما کمک می کند تا متوجه نحوه تلفظ ریتمیک کلمات در این زبان شوید. اگر به دنبال آن هستید تا زبانی را فرا گیرید که در هنگام صحبت کردند گویا در حال نواختن موسیقی دل انگیزی هستید، زبان ایتالیایی گزینه هیجان انگیزی برای شما به حساب می آید.

 

زبان چینی

همان طور که پیش از این به شما گفتیم، ورود به قلمرو ناشناخته ها همیشه برای افراد جذاب و هیجان انگیز بوده است و چه قلمرو زبانی ناشناخته تر و پیچیده تر از زبان چینی است؟

بدون هیچ شکی باید زبان چینی را سخت ترین و در عین حال هیجان انگیز ترین زبان دنیا نامید. افرادی که آموزش زبان چینی را شروع می کنند در وهله اول به این نکته اشاره دارند که فرآیند یادگیری این زبان بسیار سخت بوده و یادگیری زبان چینی بسیار پیچیده است، اما از سوی دیگر همه به این نکته اشاره می ‌کنند که در طول دوره ‌ای که در حال یادگیری زبان چینی بوده اند، گویا در حال یادگیری هنری شبیه به نقاشی هستند.

زبان چینی در تمامی بخش ‌های خود، به خصوص در قسمت نوشتار دارای چالش لذت بخشی است که هر شخص را می ‌تواند مجذوب خود کند. این زبان را می ‌توان یکی از هیجان انگیز ترین زبان های دنیا نامید زیرا در کنار آن که پیچیدگی و ظرافت بسیار زیادی در یادگیری این زبان وجود دارد، زبان چینی پر متکلم ترین زبان زنده دنیا نیز به حساب می آید و بیش از 1 میلیارد نفر به این زبان صحبت می کنند.

 

زبان عربی

زبان عربی یکی از خاص ترین زبان های زنده دنیا به حساب می آید. اساتید آموزش زبان، از زبان عربی به عنوان یکی از سخت ترین زبان های دنیا نام می ‌برند. با این حال باید به این نکته اشاره کرد که زبان عربی از نظر گرامر و دستور زبان یکی از خاص ترین و هیجان انگیز ترین زبان های دنیا به حساب می آید.

 

 

آموزشگاه زبان عربی

 

 

گرامر زبان عربی به قدری حساس و ظریف است که یک تغییر کوچک در تلفظ و اعراب گذاری می تواند معنی یک کلمه عربی را به طرز چشمگیری تغییر دهد. همین ظرافت و حساسیت خاص زبان عربی است که افراد بسیار زیادی را جذب خود کرده است.

از سوی دیگر بسیاری از زبان ‌شناسان، زبان عربی را از نظر قواعد یک زبان کامل می دانند. تنها گرامر این زبان را مورد بررسی قرار داده و قصد یادگیری آن را داشته باشید باید مدت زمان بسیار زیادی را، به اندازه یادگیری دو زبان، برای یادگیری گرامر عربی کنار گذارید، این نشان از سختی و چالشی بودن زبان عربی است.

شعب گات

  • گات کاشانی (مرکزی)
  • گات جنت آباد
  • گات پونک
  • گات جردن
  • گات ولیعصر
  • گات رسالت
  • گات گرگان (گلستان)
  • شعبه آنلاین گات
سبد خرید