معرفی کتاب oxford word skills

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

در حال حاضر یادگیری زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد و امروزه داشتن تسلط به یک زبان بین ‌المللی مانند زبان انگلیسی می ‌تواند افراد را وارد مرحله جدیدی از زندگی کرده و باعث پیشرفت آن ها در حوزه ‌های مختلف شغلی، تحصیلی و پیشرفت شخصی شود.

شما می توانید با یادگیری زبان انگلیسی به حجم گسترده ای از اطلاعات دسترسی پیدا کنید، زیرا عموما اکثر مطالب و اطلاعات در وهله اول به زبان انگلیسی تولید شده و سپس به سایر زبان ها ترجمه می شود. همین موضوع باعث شده تا یادگیری این زبان بین المللی اهمیت فوق العاده ای پیدا کند.

 یادگیری یک زبان به معنای تسلط کافی در چهار مهارت گوش دادن، صحبت کردن، نوشتن و خواندن است. این چهار مهارت زمانی به دست می ‌آید که فرد بتواند به بهترین شکل از واژگان یک زبان استفاده کرده و تسلط کافی بر روی این واژگان داشته باشد. همین مسئله سبب شده تا امروزه اهمیت گسترش دایره واژگان به طرز چشمگیری افزایش دهد.

رشد دایره واژگان زبان انگلیسی به قدری اهمیت دارد که بزرگترین اساتید آموزش زبان انگلیسی نیز کتاب های بسیار زیادی را در این زمینه تالیف و تدوین کرده اند تا زبان آموزان بتوانند به راحتی با کلمات زبان انگلیسی آشنا شده و آن ها را فرا گیرند.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین کتاب های آموزش لغات زبان انگلیسی آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

معرفی کتاب oxford word skills

کتاب های بسیار زیادی در زمینه آموزش لغات زبان انگلیسی تالیف شده اند که هر یک از این کتاب ‌ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند اما اگر به دنبال یک کتاب جامع، با کیفیت و حرفه ای برای آموزش لغات زبان انگلیسی می گردید، به شما پیشنهاد می ‌کنیم تا حتماً به سراغ کتاب oxford word skills رفته و از آن استفاده کنید.

این کتاب توسط انتشارات آکسفورد تالیف و تدوین شده است و بهترین منبع برای یادگیری لغات زبان انگلیسی به حساب می آید. در این کتاب سعی کرده تا از روش آموزش تعامل گرا برای آموزش واژگان زبان انگلیسی به زبان آموز استفاده شود. استفاده از این روش باعث می شود تا فرد بتواند به بهترین شکل، مسیر پر پیچ و خم یادگیری لغات زبان انگلیسی را طی کرده و در آن به تسلط کافی رسد.

سطح بندی کتاب oxford word skills

یکی از ویژگی ‌های بسیار مهم کتاب oxford word skills سطح بندی آن است. در این کتاب آموزش واژگان زبان انگلیسی در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته صورت می گیرد تا زبان آموز بتواند با توجه به سطح خود کتاب مناسب را خریداری کرده و از آن استفاده کند.

به واسطه همین سطح بندی لازم است تا اگر قصد یادگیری واژگان زبان انگلیسی را دارید و می خواهید تا از کتاب oxford word skills برای آموزش خود استفاده کنید، حتماً پیش از آن که به سراغ کتاب oxford word skills رفته و از آن بهره مند شوید، با شرکت در یک آزمون تعیین سطح، میزان تسلط و دانش خود را در زمینه زبان انگلیسی سنجیده و سطح خود تعیین کنید. 

پس از تعیین سطح می توانید به سراغ کتاب oxford word skills متناسب با سطح خود رفته و از متریال های آموزشی این کتاب بهره مند شوید تا دایره واژگان خود را افزایش دهید.

درس نامه ها و تمرین ‌های طبقه ‌بندی شده در کتاب oxford word skills

یکی از مزایای کتاب oxford word skills وجود درس نامه های جامع و تمرین ‌های طبقه ‌بندی شده و استاندارد است. هر درس در مجموعه کتاب oxford word skills به صورت دقیق و حرفه ای توسط اساتید برتر آموزش زبان انگلیسی و طراحان آزمون هایی چون آیلتس و تافل تعریف و تدوین شده است. مزیت این کتاب ها آن است که در هر ویرایش نیز مباحث به روز رسانی شده تا زبان آموزان با جدیدترین متد های آموزشی بتوانند به واژگان زبان انگلیسی مسلط شوند.

اگر از درس نامه های این کتاب استفاده کرده و تمرین های آن را بارها و بارها انجام دهید، مطمئنا به سرعت متوجه تحول و پیشرفت خود در بخش واژگان زبان انگلیسی خواهید شد. 

ویژگی این کتاب آن است که بر خلاف دیگر کتاب های آموزش زبان انگلیسی شما از مطالعه آن خسته نخواهد شد و بلکه با شروع یادگیری با استفاده از این کتاب احساس امیدواری و اعتماد به نفس در شما وجود می آید. شما می توانید با مطالعه کتاب oxford word skills اعتماد به نفس و انگیزه تان را برای یادگیری زبان انگلیسی را چندین برابر افزایش دهید.

شیوه مطالعه کتاب oxford word skills

نحوه مطالعه کتاب oxford word skills با توجه به شیوه آموزشی شما می تواند متفاوت باشد. اگر شما قصد دارید تا این کتاب را به صورت خود خوان مطالعه کنید، می ‌توانید درس به درس و بخش به بخش هر قسمت از این کتاب را خوانده و تمرین ‌های آن را پس از اتمام هر درس حل کنید. 

از سوی دیگر اگر از این کتاب در کلاس های آموزش زبان استفاده می کنید، می توانید با مطالعه گروهی و انجام تمرین های کلاسی، لغات زبان انگلیسی را فرا گرفته و سپس از این لغات در مکالمات کلاسی خود استفاده کنید.

کتاب oxford word skills به شیوه‌ ای تالیف شده است که افراد می ‌توانند به هر دو شکل خود خوان و گروهی مطالب آموزشی این کتاب را فرا گرفته و به آن مسلط شوند.

حرف آخر

اهمیت یادگیری واژگان زبان بر هیچ کس پوشیده نیست و هر فرد با توجه به دایره واژگانی که دارد می ‌تواند از مهارت های چهارگانه زبان به شکل مطلوبی استفاده کند. در این مطلب سعی کردیم تا شما را با یکی از بهترین کتاب های آموزش لغات انگلیسی آشنا کرده و بیان کنیم که چگونه می توانید با استفاده از کتاب oxford word skills دایره واژگان خود را افزایش دهید. به شما پیشنهاد می ‌کنیم تا برای تسلط بر این کتاب آن را بارها و بارها مطالعه کرده و تمرینات آن را به صورت دوره ‌ای تکرار کنید تا به تسلط کافی در آن دست پیدا کنید.

همچنین در صورتی که مایلید تا آموزش زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای دنبال کنید می توانید همینک با شماره های موجود بر روی وب سایت آموزشگاه زبان گات تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره های لازم از کارشناسان این مجموعه در یکی از دوره های حضوری و یا غیر حضوری آموزش زبان انگلیسی این مجموعه شرکت کرده و آموزش زبان خود را به طور حرفه ای و زیر نظر برترین اساتید زبان دنبال کنید.

شعب گات

  • گات کاشانی (مرکزی)
  • گات جنت آباد
  • گات پونک
  • گات جردن
  • گات ولیعصر
  • گات رسالت
  • گات گرگان (گلستان)
  • شعبه آنلاین گات
سبد خرید