زبان ایتالیایی

آیا به دنبال یادگیری زبان ایتالیایی در بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی هستید؟ ما می توانیم شما عزیزان را که به دنبال آموزشگاه زبان ایتالیایی خوب هستید راهنمایی کنیم . آموزشگاه زبان گات یکی از بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی است که در حال حاضر در تهران در حال فعالیت است. آموزش زبان ایتالیایی در این مرکز از مبتدی تا پیشرفته برای تمامی زبان آموزان در تمامی رده های سنی برگزار می گردد. 

 

 

آموزشگاه زبان ایتالیایی

 

آموزش زبان ایتالیایی

ابتدای راه یادگیری زبان ایتالیایی با هیجان زیادی برای شما آغاز می شود. این را می توانید از همه زبان آموزانی که کلاس های ما را برای آموزش زبان ایتالیایی از پایه Italian for beginners تجربه را با کتاب های Espresso می کنند بپرسید. ما در ابتدای یادگیری زبان زیبای ایتالیایی برای شما مواردی را مطرح می کنیم که نیاز های ضروری شما را تشکیل می دهند. آموزشگاه زبان گات برای آموزش زبان ایتالیایی از متدهای جامع آموزشی استفاده می کنند. این متد ها کامل و در راستای رسیدن زبان آموزان به اهدافشان طراحی شده است. همچنین منابع و متدهای آموزشی که در آموزشگاه زبان گات مورد استفاده قرار می گیرد می تواند راهنمای بسیار خوبی برای زبان آموزان در رسیدن به اهدافشان باشد. لازم به ذکر است متدهای آموزش و منابع موسسه  گات تایید شده توسط سفارت و همچنین مطابق با آخرین استاندارد های آموزشی می باشد

 

 

آموزشگاه زبان ایتالیایی

 

متد آموزش زبان ایتالیایی

متد آموزشی زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان ایتالیایی گات اسپرسو است که بر اساس مکالمه برنامه ریزی شده است. این کتاب جدیدترین متد آموزشی می باشد که در سه جلد ارائه می شود که در بر گیرنده کتاب اصلی سی دی کتابچه تمرینات تکمیلی می باشد.

اگر شما قصد ثبت نام در کلاس های آموزشی زبان ایتالیایی را دارید به یکی از شعب آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران مراجعه کرده ، اگر دوره ای از زبان ایتالیایی را گذرانده اید توسط سوپروایزر زبان ایتالیایی تعیین سطح می شوید و دلیل یادگیری از شما پرسیده می شود تا متناسب با شرایط شما کلاس برگذار شود.

 

دوره های آموزشی زبان ایتالیایی 

مجموعه ی گات دوره های ویژه ای را برای متقاضیان یادگیری زبان ایتالیایی برگزار می نماید. برخی از دوره های این مجموعه عبارتند از : 

  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی
  • کلاس های آنلاین 
  • کلاس های ترمیک گروهی
  • کلاس های فشرده و نیمه فشرده
  • پکیج های غیر حضوری زبان ایتالیایی

 

 

آموزشگاه زبان ایتالیایی

 

 

پرسیدن سوالات ساده به ایتالیایی

معمولا مکالمات با سوال آغاز می شوند. مثلا هوا خوب است؟ دعوت من را برای ناهار قبول می کنید؟ از آنجا که سوالات قسمت اصلی هستند پس باید نحوه فرم دادن آن ها و ساخت جملات سوالی را از همان ابتدا به خوبی یاد بگیرید.

 

ساخت جملات ساده به زبان ایتالیایی

هر چند این که شما بتوانید روان ایتالیایی صحبت کنید و Fluency خود را بالا ببرید کار سختی است اما اینکه بتوانید منظور خود را برسانید بسیار آسان تر است. ساختن جملات ساده زبان ایتالیایی هم کار راحتی است. ساختار اصلی جملات همانند انگلیسی است Subject + Verb + object . مثلا به مثال زیر توجه کنید:

Tina Parla italiano یعنی : تینا ایتالیایی صحبت می کند.

شما نیز می توانید برای خواندن مقالات آموزشی دیگر به قسمت مقالات آموزشی در سایت آموزشگاه زبان رفته و از آموزش های مبتدی زبانهای مختلف از جمله زبان ایتالیایی بهرمند شوید

 

درس اول

 

اعداد به زبان ایتالیایی

ترجمه به زبان ایتالیایی تلفظ اعداد
uno اونُ 1
due دواِ 2
tre ترِ 3
quatro کوئََتر 4
cinque چینکواِ 5
sei سِای 6
sette سِتِّ 7
otto اُتُ 8
nove نُوِ 9
dieci دیئِچی 10
undici اوندیچی 11
dodici دُدیچی 12
tredici ترِدیچی 13
quatrrodici کوئَتُردیچی 14
quindici کوایندیچی 15
sedici سِدیچی 16
diciasette دیچَسِتِّ 17
diciotto دیچُتُّ 18
dicianove دیچَنُو 19
venti وِنتی 20

 

از شاخه‌های زبان لاتین است و با زبانهای دیگر لاتین مانند اسپانیایی، فرانسوی، رومانیایی و پرتغالی شباهات های زیادی دیده می‌شود. در بین زبانهای لاتین، زبان ایتالیایی بیشترین واژگان مشترک با لاتین و نزدیک‌ترین زبان به آن است.

گویشوران این زبان که در ایتالیا، بعضی از کانتونهای کشور سوئیس که با ایتالیا مرز مشترک دارند ،  اتیوپی، مالت، واتیکان، سانمارینو، ونزوئلا، کرواسی، مراکش،اسلوونی، لیبی، تونس، سومالی، سومالی‌لند، اریتره، جزیره کرس وشهر نیس فرانسه (هردو پیشتر جزو خاک ایتالیا بودند ) ،  آمریکا، کانادا، استرالیا، آلبانی، بخش‌هایی از کشور آرژانتین و قسمت‌هایی از برزیل زندگی می‌کنند.

نسل قبلی کشورهایی همانند مراکش و لیبی هنوز به زبان ایتالیایی سخن می‌گویند ولی میزان سخن‌وران این زبان در این کشورها، پس از تأکید بیشتر بر روی زبانهای بومی و زبان عربی و انگلیسی کاهش پیدا کرده‌است.

ایتالیایی زبان رسمی ایتالیا، سان مارینو، سوئیس (یکی از چهار زبان رسمی)، سومالی، اسلوونی (همراه با زبان اسلوونیایی در چهار ایالتکوپر، ایزولا، پیران و پورتورس)،واتیکان و شهرستان ایستریا در کشور کرواسی می‌باشد.

 آموزشگاه زبان گات مفتخر به برگزاری دوره های آموزش زبان ایتالیایی است. زبان شیرین و آهنگین ایتالیایی از خانواده زبانهای هندو اروپایی است و ریشه لاتین دارد. ایتالیایی زبان فرهنگ و هنر، نقاشان معروف، شاعران بزرگ و نویسندگان و فیلسوفان نامی است. این زبان دارای گویش های مختلفی است که در مکالمات مردم شنیده میشوند. اما در سراسر دنیا زبان استاندارد ایتالیایی را مورد بررسی و یادگیری قرار میدهند که گواه زبان و گویش رسمی کشور ایتالیا ست. زبان ایتالیایی بعنوان زبان رسمی کشور ایتالیا، واتیکان و بخشی از سوئیس محسوب میشود که در مکالمات روزمره و رسمی آنها بکار میرود. در کشور ما هدف از آموزش زبان ایتالیایی ادامه تحصیل در دانشگاه های ایتالیا و از طریق قبولی در آزمون سفارت ایتالیا می باشد. و البته کم نیستند کسانی که صرف علاقه مندی و یا مسایل کاری به فراگیری این زبان مشغول می شوند.

 

دوره‌های آموزشی زبان ایتالیایی

زبان رسمی ایتالیا،‌ ایتالیایی می باشد و اغلب مردم پیرو مذهب کاتولیک هستند.
هدف از آموزش این دوره یادگیری مکالمه زبان ایتالیایی برای فراگیرانی است که در زمینه علمی، آموزشی، تجاری، اداری و گردشگری به برقراری ارتباط متقابل نیازمندند.
دوره ها در سه سطح برگزار می شوند:

۱مقدماتی         espresso ۱:         primario
۲متوسطه        espresso ۲:       Intermedio
۳پیشرفته        espresso ۳:          avanzato  

 

A1

دانشجو قادر خواهد بود پس از این دوره واژه های روزمره و جملات ساده را که در ارتباط با نیازهای مشخصی میباشد، درک کرده و بکار برد و خود را معرفی نموده و از دیگران پرسشهائی را بعمل آورد.

 

A2
دانشجو قادر خواهد بود پس از این دوره واژه هائی با کاربرد زیاد در ارتباط با موارد مشخص (مانند اطلاعات در باره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) را درک نموده و در شرائط ساده و معمول منظور خود را ادا نماید.

 

B1
دانشجو قادر خواهد بود پس از این دوره در صورت استفاده از زبان استاندارد و صحبت در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک نماید و در بیشتر مواردی که در سفر به کشور مربوطه با آن روبرو میشود، مشکلات خود را حل کند و در عین حال قادر خواهد بود با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه، گفتگو نماید.

 

B2
دانشجو قادر خواهد بود پس از این دوره نکات اصلی متون پیچیده در ارتباط با مطالب معین یا انتزاعی را درک نموده و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را دنبال نماید. وی قادر خواهد بود بطور ناگهانی و روان گفتگو کند. بطوریکه یک گفتگوی عادی با شخصی که زبان مادریش است، بدون هیچ مشکلی برای هر دو طرف بخوبی ممکن باشد.

 

C1
دانشجو قادر خواهد بود پس ازاین دوره متون طولانی شامل طیف گسترده ای از واژه های سطح بالا را درک نموده و نکاتی را که مختصرا مورد اشاره قرار گرفته اند نیز متوجه شود.
وی قادر خواهد بود بطور ناگهانی و روان گفتگو کند. بدون اینکه مجبور باشد به دفعات و بگونه ای محسوس در جستجوی لغات مورد نظر برآید.

 

C2
دانشجو قادر خواهد بود پس از این دوره عملا آنچه را میخواند یا میشنود بدون هیچگونه مشکلی درک نماید. وی قادر خواهد بود اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع گوناگون را جمع بندی نموده و در این رابطه دلائل یا توضیحات مربوطه را به شکلی پیوسته عنوان کند.

برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید از طریق بخش تماس با ما سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *