بهترین موسسه زبان

مهمترین ویژگی های بهترین موسسه آموزش زبان 

امروزه فراگیری زبان انگلیسی یک نیاز غیر قابل انکار در میان تمامی جوامع بشری است. در کنار ضرورت تسلط بر زبان انگلیسی می ‌توان به ضرورت تسلط به برخی دیگر از زبان ‌های فراملی همچون زبان پرتغالی، اسپانیولی، هلندی، روسی، عربی و دهها زبان دیگر اشاره کرد که برخی از افراد بر حسب ضرورت شغلی و یا سکونت خود ملزم به یادگیری آن می باشند.  پیش از ثبت نام در یک موسسه آموزش زبان و و شرکت در کلاس های برنامه ریزی شده آنها، بهتر است با ویژگی های بهترین موسسه آموزش زبان آشنا شوید. این مقاله در راستای معرفی بهترین موسسه آموزش زبان در ایران نگاشته شده است تا به شما کمک نماید تا بتوانید با شناخت بهترین موسسه آموزش زبان، آموزشگاه زبان مورد نظر خود را با دانش بیشتری انتخاب نمایید.

 

 

ایجاد تنوع در دوره های آموزش زبان 

آموزش زبان به شیوه های متفاوتی صورت می گیرد. این شیوه ها عبارتند از:

  • برگزاری دوره های ترمیک آموزش زبان: این دوره ها اغلب ۲ تا ۳ ماه به طول می انجامد و شامل دو تا سه جلسه یک الی دو ساعته در طول هفته می شود. این برنامه جهت آموزش زبان، یکی از استانداردهای پذیرفته شده جهانی است که فرصت کافی جهت تمرین و تکرار را به دانش آموز می دهد.
  •  برگزاری دوره های خصوصی آموزش زبان: دوره های خصوصی در سالیان اخیر با استقبال بیشتری مواجه شده است. برنامه آموزش زبان در دوره خصوصی باید مطابق با درخواست و مبلغ پرداختی توسط دانش آموز صورت گیرد. همچنین امکان تقسیم شهریه میان چند دانش آموز و برگزاری کلاس به صورت نیمه خصوصی نیز وجود دارد. اصولاً به کلاس هایی که شامل دو، سه و یا چهار دانش آموز به همراه استاد می ‌باشند، دوره نیمه خصوصی گفته می‌شود. دوره نیمه خصوصی هرگز شامل حضور بیش از چهار دانش آموز در کلاس نمی شود.
  •  برگزاری آموزش آنلاین: این دوره از مهمترین ویژگی هایی است که یک آموزشگاه زبان معتبر را از دیگر انواع آموزشگاه ها متمایز می‌سازد. دوره های آنلاین آموزش زبان ممکن است به صورت ترمیک و یا خصوصی و حتی نیمه خصوصی برگزار شود.

 

 

 

آموزش آنلاین

 

 

 

 

 

 

برگزاری کلاسهای آمادگی آیلتس و تافل 

بسیاری از موسسات زبان برگزاری دوره های آمادگی آیلتس و تافل را به عنوان یکی از مهمترین خدمات موسسه خود ذکر می کنند با این حال در زمان مراجعه متوجه خواهید شد که خدمات مربوطه صرفاً تشریفاتی بوده و جهت تبلیغ و جذب دانش آموز صورت گرفته است.

بهترین موسسات آموزش زبان در سطح جهان، برترین اساتید را در راستای آموزش دوره های آمادگی مربوط به آیلتس و تافل استخدام می کنند. برای اطلاع از برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس و تافل با سطح بسیار بالا و کیفیت مطلوب در یک موسسه زبان می توانید به نمودار پیشرفت زبان دانش‌آموختگان این موسسه و نتایج حاصل از این دو آزمون ویژه که اغلب در خبرنامه های مربوط به موسسه مربوطه درج میگردند مراجعه کنید.

شما در خبرنامه ها و شبکه های اجتماعی ایجاد شده برای معرفی این موسسات شاهد تمامی پیشرفت های صورت گرفته در خصوص برخی از دانش آموزان خواهید بود. پیشنهاد میکنیم پیش از انتخاب یک موسسه و ثبت نام در آنجا، مدتی شبکه های اجتماعی مرتبط با آن ها را دنبال کنید. قطعا در انجام یک تصمیم گیری مناسب و مطلوب شما را یاری خواهد کرد.

 

 

بعد از زبان انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری کلاسهای آموزش زبان برای دوره های سنی متفاوت 

قرار گرفتن در دوره ‌های سنی متفاوت و تغییر مکان آموزشی یکی از مهمترین علل کاهش سطح کیفی و یادگیری دانش‌آموزان برخی از موسسات زبان است؛ علاوه بر این فراهم نمودن شرایط مناسب جهت شرکت در کلاس های آموزش زبان برای والدین و فرزندان به صورت همزمان در یک موسسه خاص و تاثیرات مطلوب آن سطح پیشرفت زبان در خانواده ها، بسیاری از موسسات را تشویق به برگزاری کلاس های آموزش زبان در یک موسسه نموده است. موسساتی که مبادرت به برگزاری دوره های آموزش زبان برای رده های سنی متفاوت اعم از کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان می کنند از محبوبیت بسیاری در اجتماع برخوردار هستند.

 

 

بعد از زبان انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم

 

 

 

 

 

 

برخورداری از کادر اداری و آموزشی متعهد و پاسخگو 

این ویژگی یکی از مهمترین کاراکتر هایی است که به صورت غیر مستقیم در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان موثر بوده و باعث محبوبیت موسسه مورد نظر در اجتماع خواهد شد. همچنین اولین معیار سنجش موسسه زبان توسط بسیاری از مراجعه کنندگان بوده و تاثیر بسیار زیادی در جذب و ماندگاری دانش‌آموزان خواهد داشت. 

پاسخگویی و تعهد باید کاملاً صادقانه بوده و جنبه کاربردی داشته باشد. استفاده از شیوه‌های ریاکارانه و عدم پاسخگویی مناسب به دانش آموزان و اولیای آنها نشانه های عدم رعایت قوانین شخصیتی در یک موسسه زبان است. هرگز در موسسه ای که برای زحمات و مبلغ پرداختی شما ارزش خاصی قائل نیست، مبادرت به یادگیری زبان نکنید.

 

 

 

 

فراهم نمودن فضای آموزشی مناسب 

فضای کلاس آموزش زبان اعم از آموزش زبان به صورت حضوری و یا آنلاین باید یک فضای نیمه رسمی باشد. رسمی بودن فضا امکان پیشرفت مکالمات را فراهم نمی کند از طرف دیگر صمیمی بودن بیش از حد نیز منجر به ایجاد فضای نامناسب و شلوغ شدن کلاس های آموزش زبان و عدم تفهیم مطالب توسط استاد مربوطه می‌گردد.

عدم ایجاد فضای نیمه رسمی یکی از مهمترین ضعف های موجود در اغلب موسسات آموزش زبان است. برخی از موسسات، فضای کلاس را بسیار رسمی و خسته کننده می کنند. این فضا برای انجام مکالمات غیر رسمی به زبان خارجه مناسب نخواهد بود.  برخی دیگر از موسسات نیز با ایجاد فضای بسیار گرم و صمیمی کنترل خاصی روی کلاس زبان اعمال نمی کنند و وقت بسیاری از کلاس درس صرف موارد بیهوده و بی ارزش می شود. 

 

 

 

 

آموزش زبان هندی

 

 

 

 

موسسه آموزش زبان گات یک پیشنهاد ویژه است 

اگر به دنبال انتخاب بهترین موسسه زبان در سطح داخلی هستید ما به شما مرکز زبان گات را معرفی می کنیم. ویژگی های مذکور تنها بخش اندکی از مشخصات این موسسه شناخته شده در عرصه آموزش آنلاین و آموزش حضوری زبان است. شما با شرکت در کلاس های آموزش زبان گات به خوبی شاهد پیشرفت سطح یادگیری خود خواهید بود. 

این موسسه صرفاً در زمینه‌ آموزش زبان انگلیسی فعالیت نمی‌کند و متنوع ترین برنامه آموزشی برای اغلب زبان های دنیا را دارد. هم اکنون می توانید برای ثبت نام در کلاس های این موسسه معتبر اقدام نموده و با تعیین دوره مورد نظر خود آموزش زبان را آغاز کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *