آموزش زبان روسی برای مهاجرت

 

 

در جهان امروز انسان ها بیش از هر زمان دیگر مرزهای سیاسی و بین‌ المللی را در هم شکسته و به دنبال کسب یک موقعیت شغلی، اقتصادی، تحصیلی و اجتماعی بهتر در سایر نقاط جهان هستند. در این میان کشور روسیه به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای جهان از حیث سیاست، اقتصاد و تحصیل به یکی از مهم‌ ترین مقاصد مهاجرتی ایرانیان در چند سال اخیر تبدیل شده است.

 

 

 

 

مهاجرت به کشور روسیه مستلزم تسلط بر زبان روسی و توانایی برقراری یک مکالمه مطلوب در این کشور خواهد بود. بنابراین شما نیز اگر به دنبال کسب اقامت در این کشور هستید باید به زبان روسی مسلط شده و سپس برای دریافت ویزای آن اقدام نمایید. ما به شما مرکز زبان گات به عنوان یکی از برترین موسسات آموزش زبان در ایران را پیشنهاد می کنیم.

 

چرا باید زبان روسی را در موسسه گات بیاموزیم 

 

این سوالی است که قطعاً ذهن شما را نیز به خود درگیر نموده است. اگر پیش از زبان روسی مبادرت به یادگیری یک زبان دیگر در موسسه گات نموده باشید، قطعاً پاسخ این سوال را می دانید، اما اگر زبان روسی اولین زبانی است که شما را به سمت زبان آموزی در موسسه گات فراخوانده است، می ‌توانیم به دلایل زیر جهت شرکت در کلاس های این موسسه اشاره نماییم:

 • موسسه گات زبان روسی را به صورت آکادمیک به شما آموزش می دهد.
 • علاوه بر آموزش آکادمیک، آموزش مکالمات روزانه به زبان روسی نیز در برنامه ‌های این موسسه قرار دارند.
 • زبان محاوره روسی نیز در این موسسه آموزش داده می‌ شود.
 • موسسه گات شما را با اصطلاحات و ضرب المثل های پرکاربرد در زبان روسی آشنا می کند.

با توجه به مواردی که در این مبحث ذکر گردید، موسسه گات تمامی تلاش خود را جهت برقراری یک رابطه‌ صحیح و کاملاً به روز در کشور روسیه مهیا ساخته و تمامی زبان آموزان را جهت یک اقامت مطلوب در کشور روسیه آماده می سازد.

 

 

 

 

 

آموزش صفر تا صد زبان روسی 

 

زبان روسی شامل مهارت نوشتن، مهارت خواندن، مهارت شنیدن، مهارت گفتاری و مکالمه ،مهارت درک مطلب و قدرت ترجمه و ساختن جملات مختلف خواهد بود. تمامی این مهارت ها برگرفته از یادگیری دایره گسترده ای از لغات به زبان روسی و تسلط بر قواعد دستور زبان این کشور است.

آموزش صفر تا صد زبان روسی شامل آموزش دوره های مبتدی، متوسط، پیشرفته و تخصصی است. شما با شرکت در کلاس های آموزش زبان روسی در موسسه آموزش زبان گات به تمامی این مهارت ها مسلط شده و می توانید با توجه به هدف خود انواع مهارت های آکادمیک را نیز بیاموزید. اگر قصد شما از مهاجرت به روسیه، ادامه تحصیل است قطعا به دوره های آکادمیک نیاز خواهید داشت.

 

دوره های آموزش زبان روسی در موسسه گات 

 

مرکز زبان آموزی گات شیوه های متفاوتی را جهت آموزش زبان روسی به کار گرفته است. این متد ها عبارتند از:

 • برگزاری کلاس های فشرده و نیمه فشرده 
 • برگزاری کلاس های خصوصی 
 • برگزاری کلاس های آنلاین 
 • پکیج غیر حضوری زبان روسی 

این دوره ها هر یک مشمول پرداخت هزینه های متفاوتی بوده و بنابراین نمی توان یک هزینه ثابت جهت آموزش زبان روسی ارائه نمود.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه های مربوطه و همچنین چگونگی برگزاری کلاس ها با مشاوران ما در موسسه گات تماس گرفته و هزینه های مربوطه را جویا شوید. لازم به ذکر است که استفاده از متبحرترین اساتید زبان روسی و همچنین شیوه های خصوصی هزینه های مربوطه را افزایش داده و آموزش زبان روسی را مشمول پرداخت هزینه ‌های بیشتری می کند.

 

آموزش حضوری و غیر حضوری زبان روسی برای مهاجرت

 

این متد مهم ترین متدی است که در آموزشگاه های معتبر برای آموزش زبان خارجه به کار می رود. استفاده از شیوه های آنلاین در کنار شیوه های حضوری بهترین نتیجه ممکن را برای زبان آموز به دنبال دارد، با این حال اگر امکان شرکت در کلاس های حضوری برای شما فراهم نیست، می توانید در دوره های آنلاین شرکت نموده و سطح زبان روسی را افزایش دهید.

 

 

 

 

 

موسسه زبان گات نیز از این شیوه مدرن جهت آموزش زبان روسی استفاده کرده و آن را در کنار کلاس های حضوری و یا به صورت کاملا مستقل برگزار می کند.

 

آزمون زبان روسی در ایران

 

آزمون زبان روسی تارفل نام دارد که زیر نظر سفارت کشور روسیه انجام شده و نمره آن نیز توسط همین سفارت اعلام می گردد. مهم ترین بخش این آزمون به مهارت های مکالمه اختصاص دارد و در صورت اثبات توانایی شما در آزمون مکالمه احتمال پذیرش در این آزمون بسیار بالا می رود.

کشور روسیه زبان روسی را برای مهاجرت به این کشور رسمی نموده و بنابراین افرادی که به زبان روسی مسلط هستند توانایی اقامت در این کشور را خواهند داشت. جهت شرکت در آزمون تارفل باید به سطح مناسبی از تسلط به زبان روسی دست یافته باشید. موسسه گات با استفاده از شیوه ‌های حضوری و همچنین شیوه های آنلاین و استفاده از پلتفرم ها و اپلیکیشن های زبان روسی شما را جهت موفقیت در این آزمون همراهی می‌ کند.

 

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید 

 

زبان روسی از جمله زبان هایی است که به احتمال بسیار زیاد نتوانید از طریق پرسش و پاسخ در جامعه کنونی و در میان عامه اجتماع پاسخ سوالات خود را در خصوص آن پیدا نمایید. به همین علت پیشنهاد می کنیم برای دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران ما تماس گرفته و تمامی سوالات خود را مطرح کنید. 

مشاوران ما پاسخ های کارشناسی شده را به شما ارائه می دهند و بهترین مسیر ممکن جهت یادگیری زبان روسی را به شما ارائه خواهند داد. از جمله مهم ترین سوالاتی که از مشاوران مرکز زبان گات پرسیده می شود عبارتند از

 • آیا آموزش زبان روسی نیز مشمول تعیین سطح می‌شود؟
 • هزینه شرکت در کلاس های زبان روسی چقدر است؟
 • از چه متدی برای آموزش زبان روسی در آموزشگاه گات استفاده می شود؟
 • طول دوره آموزش زبان روسی در این آموزشگاه چند ترم و چند سال است؟
 • آیا امکان آموزش زبان روسی به صورت آنلاین نیز وجود دارد؟

و بسیاری دیگر از سوالات که شما می توانید پیرامون یادگیری زبان روسی مطرح نمایید. کافی است تا با شماره های موجود بر روی وب سایت آموزشگاه زبان گات تماس گرفته و با کارشناسان ما در این زمینه ها مشورت نمایید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *