آموزش آنلاین همه روزه با موبایل

برخی افراد ترجیح می دهند با حضور در کلاس درس، زبان جدیدی را بیاموزند، زیرا این مکان، امکان تمرکز و یک مکان فیزیکی جدیدی برای یادگیری زبان در اختیار آنها قرار می دهد.

 

 

یادگیری آنلاین زبان با موبایل

 

 

فواید کلاس های حضوری برای یادگیری زبان

 

یادگیری مشارکتی را ارتقا می بخشد.

اساساً ، محیط کلاس برای ارتقا و تحریک یادگیری مشارکتی ضروری است. یادگیری مشارکتی باعث افزایش آگاهی دانش آموزان می شود و آنها را قادر می سازد تا راحت تر و مؤثرتر مطالب را بیاموزند، و دانش آموزان را به زبان آموزانی مشتاق در داخل و خارج از کلاس ها تبدیل می کنند. حضور منظم در کلاسها به دانش آموزان کمک می کند تا با افراد هم سن خود ارتباط برقرار کنند، نظم و انضباط بهتری داشته باشند، یک برنامه منظم را دنبال کنند و همچنین آمادگی جسمی و هوشیاری آنها را بهبود بخشند.

مهارت های تفکر انتقادی را تقویت می کند.

این نوع کلاس ها مهارت های تفکر انتقادی دانش آموزان را تقویت می کند. تدریس در یک کلاس درس به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا در مباحث زنده شرکت کنند که در آن مجبور می شوند از مهارت های تفکر انتقادی خود برای تهیه نظرات یا استدلال استفاده کنند. یادگیری از طریق بحث و گفت و گو یکی از بهترین روش های یادگیری زبان خارجه، می باشد. در یک کلاس سنتی، دانش آموزان می توانند دیدگاههای خود را به طور مستقیم به اشتراک بگذارند و سؤالات خود را با معلم خود در میان بگذارند، در نتیجه بلافاصله پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

مهارت های اجتماعی را بهبود می بخشد.

در داخل یک کلاس، دانش آموزان تعامل های اجتماعی بسیاری را با همسالان خود تجربه و با معلمان رابطه برقرار می کنند. کمک به کودکان برای توسعه اجتماعی، یک جنبه مهم در حوزه تحصیلات آکادمیک آنها می باشد. همچنین، یادگیری دراین نوع کلاس ها به دلیل تعامل مداوم بین دانش آموزان و معلمان، به دانش آموزان کمک بسیار می کند، به طوری که از ترس خود در مورد امتحانات خلاص شوند و با رفع این مشکل دانش آموزان می توانند تمرکز خود را فقط بر روی یادگیری بگذارند .

 

کلاس حضوری دانش آموزان را فعال نگه می دارد.

حضور فیزیکی یک معلم باعث می شود تا دانش آموزان از طریق فعالیت های تعاملی و جالب، در طول کلاس فعال باشند. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا به آنچه در طی یک جلسه آموخته اند، بیشتر اهمیت دهند و همچنین در کلاس حضور فعال تری داشته باشند. با این حال در آموزش مجازی، این موضوع می تواند برای دانش آموزانی که به اندازه ی کافی مستقل نیستند ، مشکلاتی ایجاد کند. فعال بودن یک دانش آموز در محیط مجازی، یک چالش است که در انتها به خود دانش آموز بستگی دارد.

سبک تدریس با توجه به موضوعات دانش آموز قابل تغییر می باشد.

معلمان می توانند سبک تدریس خود را بر اساس انواع دانش آموزان در کلاس خود تغییر دهند، یعنی فعالیت های کلاسی می تواند به آموزنده های بصری، تعامل می تواند به یاد گیرندگان شنیداری و روش های مختلف و متفاوتی که می تواند به دانش اموزان مختلف کمک کنند. معلمان می توانند تصور روشنی را در مورد اینکه آیا دانش آموزان از آنچه آموخته شده پیروی می کنند یا نه، و اینکه نیاز به توضیح بیشتری دارند به دست آورند. در همان زمان، دانش آموزان می توانند شک و تردید های خود را بلافاصله قبل از حرکت به یک موضوع جدید بر طرف کنند. یادگیری در کلاس به دانش آموزان و معلمان کمک می کند تا یکدیگر را به شیوه بهتری بشناسند. این به معلمان اجازه می دهد دانش آموزان را بشناسند و نقاط قوت و ضعف آنها را بهتر ارزیابی کنند، دانش آموزان را در فرصت های شغلی و غیره راهنمایی کنند.

 

مهارت های مهم شخصیت و شغل سازی را پرورش می دهد.

تدریس در این نوع کلاس ها به دانش آموزان کمک می کند که، مهارت های نمایشی خود را ارتقا دهند یعنی دانش آموز بتواند ایده های خود را با اعتماد به نفس در مقابل همسالان ارائه کند، همچنین کلاس های سنتی یا همان حضوری روحیه تیمی را پرورش می دهند. چنین تجربیاتی در شکل دادن به مهارتهای ارتباطی و شنیداری دانش آموزان و همچنین رشد و بلوغ عاطفی، بسیار با ارزش است.
آموزشگاه زبان گات، جزو برترین موسسات آموزش زبان در کشور می باشد که ارائه دهنده ی کلاس های حضوری و انواع دوره های آنلاین، متشکل از تیم آموزشی با تجربه، همراه با بروز ترین منابع آموزشی می باشد.
کلاسهای سنتی برای کودکان، نوجوانان و جوان که هنوز به نیروی کار نپیوسته اند، مناسب تر است. همچنین امروزه به دلایل زیادی افراد نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند از جمله نداشتن زمان کافی و هماهنگ نبودن برنامه زمانی شخصی شان با موسسات آموزشی، دور بودن مکان این مراکز و یکی از جدید ترین و مهمترین دلایل ویروس کرونا، که به تازگی در سطح جهان پخش شده و سبب شده است که افراد برای حفظ سلامتی خود فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند. در این زمان برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین یک امری ضروری برای زبان آموزان به شمار می رود.

 

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

 

مزایای کلاس های آنلاین برای یادگیری زبان

حال به برخی از مزایای کلاس های آنلاین ، که موجب برتری هایی نسبی، نسبت به کلاس های فیزیکی شده است، میپردازیم:

چند رسانه ای بودن آموزش های آنلاین

امروزه استفاده از فناوری های چند رسانه ای نظیر فیلم، موسیقی، چت روم، وب کم، ابزار اصلاح گرامر و غیره، به کمک نیروی آموزشی و معلمان آمده است و به یادگیری هر چه سریع تر و بهتر دانش آموزان کمک شایانی می کند. معمولا در بسیاری از کلاس های حضوری آموزش زبان، از امکانات چند رسانه ای استفاده ی زیادی نمی شود اما در کلاس های مجازی استفاده از این امکانات یک امری ضروری برای یادگیری بهتر و مفید تر دانش آموزان می باشد که حتی می توان گفت بدون استفاده از این ابزارها امکان برگزاری کلاسی مفید برای دانش آموزان نیست.
مرکز زبان گات با استفاده از به روز ترین نرم افزار ها و امکانات چند رسانه ای، آموزش های آنلاین مفید و کاربردی را به شما عزیزان ارائه می دهد تا بتوانید از زمان خود، برای یادگیری حداکثر استفاده را ببرید. همچنین در کلاس های حضوری نیز از این امکانات حداکثر استفاده، انجام می گیرد.

امکان تکرار در کلاس های آنلاین

معمولا افراد کمی وجود دارند که در همان دفعه ی اول، مطالب آموزشی را به صورت کامل یاد می گیرند. در نتیجه امکان تکرار به دانش آموزان بسیاری، کمک می کند تا به تسلطی کامل در موضوع مورد نظر برسند. این امکان در کلاس های آموزشی حضوری به اندازه ی کلاس های آنلاین وجود ندارد، چرا که سبب اختلال در کلاس و همچنین تدریس معلم می شود. اما کلاس های آنلاین این امکان را به راحتی در اختیار دانش آموزان قرار می دهند و دانش آموزان می توانند هر چند بار که بخواهند، مطلب مورد نظر را مشاهده نمایند تا به آن مطلب به صورت کامل مسلط شوند.

مهمترین جنبه ی کلاس های آموزشی؛ دسترسی به کلاس

همانطور که جلوتر گفته شد، افراد زیادی به دلایل مختلف امکان حضور در کلاس های حضوری را ندارند. یکی از امکانات آموزش های آنلاین این است که شما می توانید در هر زمان از شبانه روز به دوره های آنلاین زبان خارجی دسترسی پیدا کنید. می توانید از هر زمان خالی در برنامه ی زمانی خود برای یادگیری زبان استفاده کنید و از زمان خود بیشترین استفاده ی ممکن را ببرید. همچنین آموزش های آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند که از هر مکانی به راحتی یادگیری را انجام دهید، بدون اینکه نیاز به جا به جایی و حضور فیزیکی در موسسه داشته باشید.
مرکز زبان گات یکی از بهترین ارائه دهندگان آموزش های آنلاین می باشد که با به کارگیری کادری با سابقه و مجرب و استفاده از تجهیزات و تمهیدات مناسب برای برگزاری کلاس های مجازی ، دوره های آموزشی با کیفیتی را در پلتفرم های مختلف نظیر وب، موبایل و غیره را به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

 

یادگیری زبان انگلیسی


4 پاسخ به “آموزش آنلاین همه روزه با موبایل”

 1. سروش گفت:

  واقعا امکان اینکه با موبایل آموزش آنلاین داشته باشیم هست؟ من شنیدم پلتفرم های خاصی لازمه واسه اجرایی شدن آموزش آنلاین و باید تجهیزات خاصی داشته باشی

  • پشتیبانی گات گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز بله با تلفن همراه هم امکان شرکت در کلاسهای انلاین وجود دارد و حتما نیازی به تجهیزات خاصی ندارد

 2. پوریا گفت:

  کلاس های آنلاین به چه صورت هست؟ چند ساعت در هفته هست و اینکه واسه زبان انگلیسی چقدر طول میکشه؟

  • پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود
   کلاسها 2روز درهفته 90دقیقه ای برگزار میشه و هرترم 7هفته زمان میبره
   و اینکه چقدر زمان میبره بستگی به این دارد که به چه سطحی میخواهید برسید
   برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی با یکی از شعب تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *